"Bonservisimi aldım, boştayım"

Eskişehirspor'dan kiralık olarak Beşiktaş'a giden ancak burada başarııl olamayınca geri gönderilen Batuhan Karadeniz, eski takımı Eskişehirspor ile bağlarını ayırdı

Bonservisimi aldım, boştayım
31 Mayıs 2013 Cuma 14:39 tarihinde eklendi.

Eskişehirspor'dan kiralık olarak Beşiktaş'a giden ancak burada başarııl olamayınca geri gönderilen Batuhan Karadeniz, eski takımı Eskişehirspor ile bağlarını ayırdı. Batuhan Karadeniz, Eskişehirspor’dan bonservisini aldı ve şuanda boşta olduğunu twitter hesabından duyurdu.

Batuhan Karedeniz, sezon başında Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ile kavga edip takımdan ayrıldı. Daha sonra Beşiktaş’a kiralık olarak giden Karadeniz, 15 maç oynadı ve başarılı olamayınca devre arasında da geri gönderildi. Ara transfer döneminde İspanyol ekibi Deportivo La Coruna’ya transferi gündeme gelen Karadeniz'in bir sezon içinde üçüncü transferi olacağından statü gereği bu transferi gerçekleşmedi.

Eskişehirspor'da da bir türlü kendine yer bulamayan Karadeniz, nihayet takımı ile yollarını ayırdı. Eskişehirspor ile bir yıllık daha sözleşmesi olan Karadeniz, kulüple görüşerek bonservisini aldı. Karedeniz, Eskişehirspor'dan bonservisini aldığını twitter hesabından duyurdu. Karedeniz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bonservisimi Eskişehirspor kulübünden alarak boşa çıktığımı Türk spor kamuoyuna bildiririm." ifadelerini kullandı.


CİHAN