Burcu boşanma davasını açtı

Ünlü oyuncu Burcu Kara, geçen temmuz ayında evlendiği ‘Kuzey Güney’ dizisinin Güney’i Buğra Gülsoy’dan boşanmak için mahkemeye başvurdu.

Burcu boşanma davasını açtı
09 Haziran 2012 Cumartesi 09:19 tarihinde eklendi, 1.462 kez okundu.

 

Ünlü oyuncu Burcu Kara, geçen temmuz ayında evlendiği "Kuzey Güney" dizisinin Güney'i Buğra Gülsoy'dan boşanmak için mahkemeye başvurdu. Ulus'ta beraber yaşadıkları evden geçen aylarda Gayrettepe'ye taşınan çift, sık sık tartışmaya başlamış, bir süre sonra da Buğra Gülsoy evi terk edip Maçka'da tek başına ev tutmuştu. O günden itibaren Kara ile sadece avukatı vasıtasıyla haberleştiği bilinen Gülsoy, geçen günlerde mesaj atıp boşanmak istediğini belirtti. Kara, 2 aydır ayrı yaşadığı ve "Beni değiştirmeye çalışıyorsun" diyerek kendisini suçlayan eşiyle evliliğini bitirmeye karar verdi.
 
Gülsoy'un evlilikle ilgili üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediğini belirten Kara,  Gülsoy'un evlilikle bağdaşmayan ağır kusurlu davranışları olduğunu ve evliliği sürdürme planı olmadığını, kendisinin ise elinden geleni yaptığını ancak yuvasını kurtaramadığını ifade etti. Eşinden maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmayan ve gizli duruşma talep eden Kara, twitter sayfasına Mevlana'nın "Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük" cümlesini yazdı. Kara eşinin kendisini "Kuzey Güney"deki rol arkadaşı Bade İşçil ile aldattığı yönündeki iddialar için de geçen haftalarda katıldığı bir davette "Bütün dizilerde böyle dedikodular çıkıyor. Bade benim de arkadaşım. Bu dedikodu yalan" açıklamasını yaparak bu konuda eşine sahip çıkmıştı. Kara'nın, yakın arkadaşlarına da boşanma nedeniyle ilgili "Buğra'nın yaşam şekli, alışkanlıkları ve davranışları bana uymadı" yorumunu yaptığı öğrenildi.

Milliyet