Bursaspor'un hazırlıkları sürüyor

Bursaspor, Spor Toto Süper Lig'in 32'nci haftasında deplasmanda oynayacağı Orduspor maçı hazırlıklarını bir günlük iznin ardından sürdürdü.

Bursasporun hazırlıkları sürüyor
30 Nisan 2013 Salı 20:06 tarihinde eklendi.

 

Teknik Direktör Hikmet Karaman, antrenman öncesi futbolcularıyla 31'inci hafta oynanan Akhisar Belediyespor maçının analizini yaptı. Yeşil beyazlı ekip, yaklaşık bir saat süren toplantının ardından antrenmana çıktı. Antrenman ısınma hareketleriyle başladı.

Karaman'ın futbolcularını ısınma esnasında tek tek kenara çekerek konuşması dikkat çekti. Yeşil beyazlılar daha sonra 1'e 1, 2'ye 1 ve 8'e 8 hücum pres çalışmasının ardından idmanı tamamladı. Teknik Direktör Hikmet Karaman, antrenmanda Akhisar Belediyespor maçında yapılan hatalara dikkat çekerek futbolcularını sık sık uyardı. Karaman, aynı hataların tekrarlanmamasını ve antrenmanda iyi çalışılması gerektiğini vurguladı. 
 
EDU, FERDİNAND VE BELLUSCHİ AYRI ÇALIŞTI 
 
Sakatlıkları bulunan Edu, Ferdinand ve Belluschi takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalışırken, Teknik Direktör Hikmet Karaman da kulüp doktorlarından sakatlıklarla ilgili bilgi aldı. Bursaspor yarın yapacağı antrenmanla Orduspor maçı hazırlıklarını sürdürecek. 

DHA