Büyük Beden Abiye Elbise

Eskiden büyük beden giyim ürünleri oldukça kısıtlı haldeydi. Tek tip modeller, kesim tarzları ve genel renkler (özellikle siyah renk) kullanılarak üretim yapılıyordu. İstenilen, hayal edilen ürünler kolay kolay bulunamıyordu ya da bulunsa da fiyatları oldukça yüksekti.

Büyük Beden Abiye Elbise
22 Temmuz 2020 Çarşamba 09:54 tarihinde eklendi, 1.068 kez okundu.

Eskiden büyük beden giyim ürünleri oldukça kısıtlı haldeydi. Tek tip modeller, kesim tarzları ve genel renkler (özellikle siyah renk) kullanılarak üretim yapılıyordu. İstenilen, hayal edilen ürünler kolay kolay bulunamıyordu ya da bulunsa da fiyatları oldukça yüksekti. Fakat artık günümüzde büyük beden giyim sektörü oldukça çok gelişti ve hayal edilen her giysi türü, modeli, kesim tarzı bütçeye uygun şekilde bulunabiliyor. Bizler de büyük beden giyim ürünü satışı yapan bir firma olarak giysi çeşitliliğine olması gerektiği gibi fazlasıyla önem veriyoruz ve uygun fiyatlarımız ile hayallerinize kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.
 

Bu yazımızda en çok talep edilen ürün çeşitlerimizden bir tanesi olan büyük beden abiye elbise hakkında çeşitli bilgileri ele aldık. Büyük beden nedir ve büyük beden ölçüleri nelerdir sorularından sonra büyük beden giyim ürünleri nelerdir sorusunu yanıtladık. Sonrasında büyük beden abiye elbiseler nedir, büyük beden abiye elbiselerin modelleri nelerdir, fiyatları nelerdir ve benzeri pek çok soruyu sizler için yanıtladık. İyi okumalar dileriz.
 

Büyük Beden Nedir? Ölçüleri Nelerdir?
 

Büyük beden abiye elbiseler hakkında konuşmadan önce büyük bedenin ne olduğunu ve ölçülerinin neler olduğunu net bir şekilde bilmeniz gerekir. Çünkü eğer kendi beden ölçünüze uygun bir kıyafet almak istiyor iseniz bu ölçülerden emin olmalısınız. Büyük beden demek standart bedenin üzerinde olan ölçüler demektir. Büyük beden kıyafetlerin her biri standart beden kıyafetlerin üzerinde yer alan ölçülerden meydana gelmektedir. Eğer 36, 38, 40, 42 ve 44 beden ölçülerine sahip değil iseniz büyük beden ölçülerine sahipsiniz demektir.

 

Sitemizde yer alan büyük beden ölçüleri şu şekildedir: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 ve 60. Bu bedenlerin hangisine sahip olduğunuzu öğrenmek için bir mezura ile göğüs, bel ve basen bölgelerinizi ölçün. Ölçüleriniz, büyük beden ölçüm tablomuzda yer alan beden ölçülerinden hangisine denk geliyor ise o bedensiniz demektir.
 

Büyük beden abiye elbise konusuna geçmeden önce şimdi sitemizde yer alan büyük beden ürün çeşitliliğine bakmamız da yerinde olacaktır. Sıradaki başlığımız bu konu ile ilgilidir.
 

Büyük Beden Giysi Çeşitleri Nelerdir?
 

Çoğu yerde büyük beden giysi çeşitliliğinin pek az olduğunu görürsünüz. Bu yerler genelde sadece günlük elbiseler, t-shirtler ve pantolonlar satmaktadırlar. Fakat sitemizde aradığınız büyük beden giysi çeşitliliğini bulursunuz. Ürün çeşitlerimiz arasında şunlar vardır: Büyük beden abiye, büyük beden elbise, büyük beden üst giyim ( tunik gömlek, t-shirt ve bluz), büyük beden alt giyim (tayt), büyük beden ev giyim (pijama takımları) ve büyük beden tesettür giyim. Bunların yanı sıra sitemizde çanta ve aksesuarlar da bulunmaktadır. Ürünleri detaylı incelemek için hemen sitemize girebilirsiniz.
 

Şimdi büyük beden abiye elbiselerin ne olduğu konusuna geçebiliriz. Yazıyı okumaya devam ederek büyük beden abiye elbise hakkındaki her detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz.
 

Büyük Beden Abiye Elbise Nedir?
 

Büyük beden abiye elbiseler günlük hayatınızda değil de daha çok düğünlerde, nişanlarda, davetlerde, partilerde ya da benzer önemli organizasyonlarda giyebileceğiniz kıyafetlerdir. Bu elbiselerin beden aralıkları şu şekildedir: 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58 ve 60 bedenler. Sitemizde bu büyük beden ölçülerine uygun olan pek çok farklı büyük beden abiye giyim ürünü mevcut durumdadır. Böylece büyük beden ölçünüz ne olursa olsun istediğiniz, dilediğiniz, hayalini kurduğunuz her büyük beden abiye elbiseye ulaşabilirsiniz. Siz de saydığımız bu büyük beden ölçülerine sahip biri iseniz aradığınız, hayalini kurduğunuz her modeldeki ve renkteki büyük beden abiye elbiseyi sitemizde görebilirsiniz.
 

Büyük beden abiye elbiseler kısaca bunlardır. Şimdi büyük beden abiye elbise modellerine bakalım. Büyük beden elbiselerin modelleri nelerdir, hangi kesim tarzları vardır, büyük beden abiye elbiselerin renkleri nelerdir gibi pek çok önemli sorunun cevabını sıradaki balıkta göreceksiniz.


 

Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
 

Eksiden büyük beden abiye elbiselerin modelleri daha önce de bahsettiğimiz gibi tek tipti. Genelde bol, düz inen, herhangi bir özel kesim tarzı olmayan modeller üretilir ve satışa sunulurdu. Günümüzde bizler, giyim dünyasına getirdiğimiz yenilikler ile birlikte büyük beden abiye elbiselerin modellerinde büyük bir değişim yarattık. Artık büyük beden ölçülerine sahip olan insanlar da diledikleri modeldeki ürünü çok kolay bir şekilde bulabiliyor ve uygun fiyatlara satın alabiliyor.
 

Sitemizde bulunmakta olan büyük beden abiye elbiselerin modelleri arasında şunlar vardır:
 

 • Uzun kollu ya da yarım kollu abiye elbiseler. Bu tarz abiye elbiselerde kollar geniş ya da dar kesimli olarak üretilmektedir.
 • Boyu uzun ya da orta olan abiye elbiseler. Bu tarz abiye elbiselerimiz de hemen hemen her renk seçeneğinde bulunmaktadır. Kişi eğer bacaklarını ön plana çıkarmak ister ise orta boylu olan abiye elbiseyi, eğer tam tersine bacaklarını arka planda bırakmak ister ise uzun modeli tercih edebilir.
 • Geniş renk skalası. Sitemizde yer alan büyük beden abiye elbiseler çok geniş bir renk skalasına sahip durumdadır. Mor, kırmızı, bordo, mavi, lacivert, pembe, siyah, zümrüt, yeşil, haki, saks mavisi gibi pek çok farklı renk seçeneği bulunur. Aynı zamanda siyah - beyaz, bordo - beyaz, mavi - beyaz gibi ikili renk seçenekleri de vardır.
 • Bu modeller, renkler ve kesim tarzları büyük beden giyim sektörü içerisinde görebileceğiniz en çeşitli modeller, renkler ve kesimlerdir. Sitemizde her bir büyük beden abiye elbisenin kişi üzerinde nasıl durduğu resimler yolu ile gösterilmiştir. Böylece ürünü satın almadan önce modelin üzerinde nasıl durduğunu görürsünüz. Elbisenin sizin üzerinizde nasıl duracağını da önceden bilmiş olursunuz ve böylece sağlıklı bir alış veriş yaparsınız.
   

Büyük beden abiye elbise modellerimiz hakkında en genel olarak bunları söyleyebiliyoruz. Eğer bu modelleri detaylı bir şekilde incelemek ister iseniz hemen sitemize girebilirsiniz. Sitemizdeki ilgili kategoriye, “Abiye” kategorisine tıkladığınızda tüm abiye elbise modellerimiz karşınıza çıkacaktır.
 

Peki, büyük beden abiye elbiselerin fiyatları nelerdir? Bu konu oldukça çok merak edilmektedir. Çünkü genel giyim piyasasında görülen fiyatlar pek de iç açıcı durumda değildir. Genel fiyatlar, özellikle de ünlü markaların belirlediği fiyatlar çoğu bütçeyi aşmaktadır.  Eğer en uygun büyük beden abiye giyim ürünlerini bulmak ve bütçenizi aşmadan onlara sahip olmak istiyor iseniz doğru yerdesiniz. Sıradaki başlığımızı okuyarak bu konu hakkında daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz.
 

Büyük Beden Abiye Elbise Fiyatları Nelerdir?
 

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de büyük beden abiye elbiselerin fiyatlarının ne olduğudur. Bu soruya şöyle bir açıklama getirelim: Büyük beden abiye elbiselerin satışını yapan bazı firmalar, markalar hala her bütçeye uygun olmayan fiyatlar ile satış yapmaktadır. Dolayısıyla ihtiyacı olan herkes bu ürünleri satın alamamaktadır. Ya da fiyatları ucuz, uygun tutsalar da ürünün malzemelerindeki kalite, fiyatlar ile orantılı olarak büyük bir düşüş göstermektedir. Giyim sektöründeki bu önemli sorunu fark ettiğimizden dolayı bizler ürünlerimizin fiyatlarını belirler iken her bütçeyi göz önüne alıyoruz.
 

Eğer en uygun abiye elbise fiyatları ile karşılaşmak istiyor iseniz sitemiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Sitemizdeki büyük beden abiye elbiselerin fiyatları oldukça uygundur ve bütçenizi aşmayacak şekilde belirlenmiştir.  Siz de en uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyor iseniz sitemize girebilirsiniz. Fiyatları görmek için abiye elbise kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.
 

Büyük Beden Abiye Elbise Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 

Elbette her ürün alış verişinde olduğu gibi büyük beden giyim ürünü, büyük beden abiye elbise satın alır iken de dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Sizlere bu noktaları şu şekilde sıralayabiliriz:
 

 • Öncelikle kendi beden ölçünüzden emin olmalısınız. Bir mezura yardımı ile göğüs, bel ve basen ölülerinizi net şekilde almalısınız. Bu ölçüleri sitemizde bulunan büyük beden ölçüm tablosu ile karşılaştırdığınızda kendi beden ölçünüzün ne olduğunu görürsünüz.
 • Eğer yukarıda belirttiğimiz ölçüm işlemini doğru şekilde yapmaz iseniz satın aldığınız ürünün size dar ya da bol gelmesi gibi bir olasılık ile karşı karşıya kalırsınız.
 • Büyük beden abiye elbiseyi seçer iken genel kalıplardan, yargılardan sıyrılın ve sadece kendi istediğiniz şeye odaklanın. Hangi rengi giymek istiyor iseniz, hangi modeli kullanmak istiyor iseniz onu seçin. Kendinizi nasıl mutlu hissedecek iseniz o tarzdaki abiye elbiseyi satın alın.
 • Abiye elbiseyi seçtikten sonra elbisenin bedenine dikkat etmelisiniz. Kendi beden ölçünüz ne ise ona uygun olan bedendeki elbiseyi almalısınız. Elbisenin vücuda yapışmaması için kendi bedeninizden bir büyük olan bedeni kesinlikle satın almayın. Bu sık yapılan bir hatadır ve sonucunda elbise kişiye büyük gelmektedir.
 • Elbiseler her bedene özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. Bu sebep ile kendi bedeniniz ne ise o ölçüde olan elbiseyi satın almalısınız.
   

Büyük beden abiye elbiseyi satın alır iken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar genel olarak bunlardır. Eğer bu noktalara dikkat eder iseniz satın aldığınız ürünün size dar gelmesi ya da geniş gelmesi gibi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Böylece istediğiniz abiye elbiseyi istediğiniz gibi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
 

Peki, büyük beden abiye elbise satın almak için ne yapmak gerekir? Bu sorunun cevabını öğrenmek istiyor iseniz sıradaki başlığımızı okuyun.
 

Büyük Beden Abiye Elbise Satın Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?
 

Eğer bir büyük beden abiye elbiseyi satın almak istiyor iseniz önce seçtiğiniz ürünün bedenine bakın. Kendi beden ölçünüzde olduğundan emin olduktan sonra tek bir tık ile ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Diler iseniz ihtiyacınız olan başka bir büyük beden ürüne ya da aksesuara sitemizden bakabilirsiniz ve onlarla birlikte satın alabilirsiniz. Ya da doğrudan büyük beden abiye elbiseyi satın alabilirsiniz.
 

En uygun fiyatlara sahip olan büyük beden abiye elbise ürünlerini sitemizde kolay bir şekilde bulursunuz. Sitemizdeki her abiye elbise tıpkı diğer büyük beden giyim ürünlerimiz gibi en uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.
 

Eğer en çeşitli büyük beden abiye elbiseleri, modelleri ve renkleri görmek istiyor iseniz de sitemize girebilirsiniz. Sitemizde bulunan ürünlerin model ve renk seçenekleri oldukça geniştir. Hayalini kurduğunuz her tür abiye elbiseyi çok rahat bir biçimde bulabilirsiniz.
 

Eğer istediğiniz ürün stoklarda kalmamış ise bizimle hemen iletişime geçebilir ve bizi bilgilendirebilirsiniz. Ya da ürün ile ilgili merak ettiğiniz herhangi bir şey var ise de detaylı bilgi için bizlerle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz her gün ve her saat hizmete açık haldedir.