"CHP uzmanı" Gökçek'ten kehanetler

Gökçek'ten yeni iddia: Kılıçdaroğlu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olacak. Genel Başkan ise..

CHP uzmanı Gökçekten kehanetler
20 Nisan 2011 Çarşamba 15:56 tarihinde eklendi, 1.218 kez okundu.

 

Tv8’de Erkan Tan’ın hazırlayıp sunduğu Erkan Tan ile Başkent’ten programına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek CHP ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.
 
"Eskisi Atatürk’ün CHP’si, yenisi Kılıçdaroğlu’nun CHP’si... Seçimden sonra ise Gürsel Tekin’in CHP’si olacak" diyen Gökçek, "Bu yeni CHP’nin eski CHP ile alakası yok" şeklinde konuştu.
 
BEN CHP UZMANIYIM
 
Melih Gökçek CHP ile ilgili çarpıcı değerlendirmelerini şöyle sürdürdü: "Benim bütün konuşmalarımı kabul ediyorlar. Gerekli bilgileri CHP içindeki arkadaşlarım veriyor. Gerçekten CHP uzmanıyım. Kılıçdaroğlu konusunda benim kadar bilgi sahibi olan başka biri olduğunu sanmıyorum. Ne Baykal ne Önder Sav kalmış. Parti Gürsel Tekin’in eline geçmiş vaziyette. Seçimden 6 ay sonra kendisi geçecek Genel Başkanlığa. Kılıçdaroğlu’na güle güle diyecek. Sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne aday olacak Kılıçdaroğlu. Gürsel Tekin’e de Baykal gibi oyun yaparlarsa bilemem tabii. Onun dışında Gürsel Tekin’i yıkmak mümkün değil. İl başkanlarının 39 tanesini aday yapmadılar. Aday olmak istiyorlardı; ama olmadı. İstifa ettiler."