Cimbom O'nu istiyor

Geçen sezondan beri Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan Alper Potuk, son maçta Cim Bom'a karşı gösterdiği performansla bir kez daha Aslan'ın iştahını kabarttı.

Cimbom Onu istiyor
05 Mart 2013 Salı 17:26 tarihinde eklendi, 1.010 kez okundu.

 

Galatasaray’da Alper Potuk sevdası bitmek bilmiyor... Geçen sezondan beri Sarı-Kırmızılı ekibin transfer listesinde bulunan 21 yaşındaki futbolcu, Eskişehir’deki son maçta Cim Bom’a karşı müthiş bir performans ortaya koyunca bir kez daha Aslan’ın iştahını kabarttı.

Galatasaray orta sahasının kilit isimlerinden Felipe Melo’nun kiralık kontratının sezon sonunda bitecek olması sebebiyle buraya bir transfer yapması gereken Sarı-Kırmızılılar, ilk hedef olarak yine Alper Potuk’u belirledi. Ancak genç oyuncunun kulübü Eskişehirspor, bu transferin gerçekleşmesine kolay kolay izin vermeyecek gibi görünüyor. 
 
Maddi sıkıntı koz olabilir
 
Galatasaray’ın hedefi ise gayet net. Yönetim, teknik direktör Fatih Terim’in de talebiyle bu transfere 5 milyon Euro bütçe ayıracak. Maddi sıkıntı içinde bulunan Es Es’in de bu doğrultuda bir teklife bu kez sıcak bakabileceği de gelen haberler arasında.
 
FANATİK