Çıplak halde AVM'ye sığındı

Karaman'da para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı 2 kişi tarafından dövüldüğü ve kıyafetlerinin alındığını öne süren 34 yaşındaki A.U., yarı çıplak halde bir alışveriş merkezine sığınarak yardım istedi.

Çıplak halde AVMye sığındı
19 Temmuz 2013 Cuma 19:22 tarihinde eklendi.
Üstü çarşafla örtülen kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. A.U., iddiaya göre telefonla görüştüğü kimlikleri belirlenemeyen 2 kişiyle 50'şer lira karşılığında cinsel ilişkiye girmek için anlaştı. Ardından Hisar Mahallesi Otogar yolu üzerine giderek telefonla görüştüğü kişilerle buluştu.

2 kişi de A.U.'yu, otomobille Larende Mahallesi'nde boş bir araziye götürdü. A.U., iddiaya göre erkeklerden biriyle ilişkiye girdikten sonra parasını istedi. 2 kişi para vermek istemeyince A.U. ile aralarında tartışma başladı.
 
Ardından kadını döven şüpheliler, kıyafetlerini alıp olay yerinde uzaklaştı. Yarı çıplak kalan A.U. da koşarak yakındaki bir alışveriş merkezine gelip yardım istedi. O sırada alışveriş merkezinde bulunan sivil kadın polis tarafından fark edilen A.U.'nun üstüne çarşaf örtüldü.

Yaşadı olayın şokunu atlatamayan A.U., ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Verilen eşkal ve telefon numarasından yola çıkan polis, şüphelilerin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.

DHA