Daum pestillerini çıkarttı

Bursaspor, Spor Toto Süper Ligi’nin 1. haftasında Eskişehirspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına sabah antrenmanı ile devam eti.

Daum pestillerini çıkarttı
15 Ağustos 2013 Perşembe 11:54 tarihinde eklendi.

Bursaspor, Spor Toto Süper Ligi’nin 1. haftasında Eskişehirspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına sabah antrenmanı ile devam eti. Teknik direktör Christoph Daum, futbolcuların adeta pestilini çıkarttı.

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman, Daum'un futbolcularla yaptığı toplantı nedeniyle yarım saat geç başladı. Antrenmana, sakatlıkları devam eden Ozan İpek ile Belluschi katılmadı. A2 Milli Takımı'nda bulunan Şener Özbayraklı, Ferhat Kiraz, Avusturya Milli Takımı’nda bulunan Yasin Pehlivan ve Slovakya Milli Takımı’nda bulunan Stanislav Sestak da antrenmanda yer almadı.

ÖZLÜCE'DE RUDİ FIRTINASI

Yeşil-beyazlı futbolcular, antrenmanın ilk bölümünde kondisyon çalıştı. Yardımcı antrenör Rudi Verkempinck'in yoğun tempoda gerçekleştirdiği çalışmalar futbolcuları oldukça zorladı. Futbolcuların, kıvrak hareketlerin ve hızın ön plana çıktığı çalışmaları yaparken zorlandıkları gözlendi.

Antrenmanın ikinci bölümünde ise iki gruba ayrılan takım topla yaptığı çalışma ile adam adama ve tek pas organizasyonu yaptı. Son bölümde ise üçerli gruplar halinde pas ve şut organizasyonu yapıldı. Yeşil-beyazlılar, akşam saatlerinde basına kapalı yapılacak antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.
 


CİHAN