Defalarca İzleseniz Bıkmayacağınız Bir Anime

Anime severlerin hem fikir olduğu bir konudur bu. Bazı animeler her ne kadar çok iyi olsalar da uzun ve sıkıcı hikaye örgülerine sahiptir ve uzun bölümler izlenirken sıkılmalar yaşanır.

Defalarca İzleseniz Bıkmayacağınız Bir Anime
04 Ekim 2020 Pazar 20:18 tarihinde eklendi.

Anime severlerin hem fikir olduğu bir konudur bu. Bazı animeler her ne kadar çok iyi olsalar da uzun ve sıkıcı hikaye örgülerine sahiptir ve uzun bölümler izlenirken sıkılmalar yaşanır. Sonuç mükemmel de olsa, izleme deneyimi oldukça zorludur. Hunter x hunter tüm bunların tersi olarak, defalarca izlense de yeniden ve hiç sıkılmadan izlenen usta işi bir eserdir. En ünlü mangakalardan biri tarafından hazırlanmış olan çizimleri ve öyküsü, aynı zamanda pek çok ilki de içerisinde barındırır. Shonen tarzındaki animelerin, en güçlüsü ve en kalitelisi olarak bilinen Hunter x hunter, aynı zamanda shonen konusunun gelişimi ve günümüzde ki kullanılışına da ışık tutar. Çok karakterli anime serilerini tanımlamak için kullanılan shonenler, birden fazla kahraman sayısına sahiptir. Günümüzde ki en başarılı temsilcilerden biri olan One Piece, 20 yılı aşkın bir süredir yayınlanıyor ve her geçen gün hayran kitlesini de arttırmaya devam ediyor. 2 farklı çevrimden oluşan Hunter x hunter izle linkiyle ulaşabileceğiniz tüm bölümleri, Animeye başlamak için en iyi seçimlerden biri olacaktır.
 

Devasa Bir Emekle Hazırlanmış
 

Hunter x hunter animeye ilk olarak 1999 yılında çevrilmiş. 62 Bölümden oluşan bu ilk sonrasında, 2011 yılında mangasını, yani orijinal öyküsünü takip edecek yeni bir çevrim yapılmasına karar verilmiş. 149 Bölümden oluşan ve 3 yıl boyunca yayınlanan bu seri, ilk çevrimine göre çok fazla emek verilmiş ve çok kaliteli bir yapım olarak hazırlanmış. Hunter x Hunter’ da 12 yaşında bir çocuk olan Gon, garip ve esrarngiz bir dünyada yalnız başına kalmıştır. Babası birden ortadan kaybolmuştur ve Gon, O’ nun hakkında iyi bir hunter olmasından başka bir şey bilmiyordur. Gerçekten de Gon’ un babası en iyi hunterlardan biridir. Gon babasını aramaya başlar ve bunun için kendisinin de bir hunter olması gerektiğine karar vererek, Hunter olur. Bu aşamadan sonra maceradan maceraya sürüklenmeye başlayan izleyici, sürekli yeni kahramanlarla tanışmaya başlar. Anime izle linkiyle ulaşabileceğiniz serinin tüm bölümlerinin yanı sıra, geniş anime arşivi içerisinde, tüm anime efsanelerini de bulabilirsiniz.