Dell Servis

Çok severek kullandığınız Dell marka bilgisayarınızı çeşitli nedenlerden dolayı yaşanan aksaklıklar ve teknik arızalar neticesinde dell servis sağlayıcısına teslim etmeniz gerekebilir.

Dell Servis
09 Ekim 2020 Cuma 15:22 tarihinde eklendi.

Çok severek kullandığınız Dell marka bilgisayarınızı çeşitli nedenlerden dolayı yaşanan aksaklıklar ve teknik arızalar neticesinde dell servis sağlayıcısına teslim etmeniz gerekebilir. Müşteri teslimi ya da yerinde servis imkanıyla Dell müşterilerine kesintisiz hizmet sağlıyor.
 

Dell Müşteri Teslimi ile Servis Hizmeti
 

Sizlere en yakın noktada bulunan Dell servis noktasına gelerek ürününüzü bırakmanız yeterlidir. Teslim ettiğiniz ürünü aynı şekilde yeniden teslim almanız gerekmektedir. Hafta içi her gün hizmet veren servis sağlayıcısı, resmî tatiller hariç hizmet vermektedir. Yetkili dell notebook servisi onarım işlemini gerçekleştirdikten sonra müşteri bağlantısını gerçekleştirir. Teslim süreleri şehir ve ürün işlemine göre değişiklik gösterir. Dell destek sayfası yardımıyla garanti durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Garantinizi inceleyerek Uluslararası garanti kapsamına çevirerek kullanmanız mümkün.
 

Dell Servis Özellikleri
 

Dell yetkili servis hizmetleri ve özellikleri oldukça kapsamlıdır. Bu anlamda dell laptop servis müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Dell web sitesi üzerinden birçok detaylı bilgiye açıklamalı olarak ulaşmanız mümkündür.
 

Özellikleri;
 

  • Kapsamlı çevrimiçi destek
  • 12 dilde ulaşılabilir
  • Özel bilgilere etiketinizle ulaşım
  • Sistem hatasında bulunduğunuz yere teknik ekip gönderilir.
  • Telefonla teknik destek
  • Uluslararası servis
     

Bu özellikleriyle Dell servisten daha fazlasını anlatıyor. Kullandığınız ürün ne denli kaliteli olursa olsun önemli olan servis ağının gelişmiş olmasıdır. Sorunlara anında çözüm bulmak bu anlamda önemlidir.
 

Kapsamlı Çevrimiçi Destek
 

Kapsamlı 7/24 çevrimiçi destek ile ilgili en hızlı yardımı sunar. Bu anlamda web sitesi içerisinden çevrimiçi iletişim, e-posta ile destek hizmeti verilir ve sorun çözülür. Sıklıkla sorulan sorular kısmından aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.
 

Telefon ile Destek
 

Kapsamlı çevrimiçi destek, yardım ve e-posta yöntemleri ile çözüm bulamazsanız, telefon ile destek yöntemini kullanabiliyorsunuz. Hafta içi çalışma saatlerinde destek için telefonla iletişim kurabiliyorsunuz. İletişim bölgesel olarak ücretlidir. Web sitesi üzerinden iletişimin açık olduğu saatleri öğrenebilir ve o şekilde iletişim kurabilirsiniz. Yapacağınız aramalarda müşteri destek hattından sorunlarınız öğrenilir ve çözüme ulaştırmak adına çalışılır. Alınan notlara uygun olarak dilerseniz siz servis noktasına getirebilirsiniz ya da servisimiz bulunduğunuz noktaya gelerek sizlere yardımcı olur. İrtibat: https://www.dellservisi.com.tr/dell-servisi/