Deniz Çakır sette olay çıkardı

Star TV’de ekrana gelen “İffet” dizisinin başrol oyuncusu Deniz Çakır ile aşk yaşadığı rol arkadaşı İbrahim Çelikkol’un sette sık sık kavga ettiği ortaya çıktı

Deniz Çakır sette olay çıkardı
21 Ocak 2012 Cumartesi 09:57 tarihinde eklendi, 4.240 kez okundu.

 

İbrahim Çelikkol’un uğruna geçen yaz beraber olduğu Fırat Doğruloğlu’ndan ayrılan Deniz Çakır’ın, son haftalarda sette sürekli kavga çıkardığı öğrenildi.

Geçen hafta ise çiftin kavgası olaylı bitti. Dizide Cemil karakterini canlandıran Fırat Çelikkol’la tartışan Deniz Çakır, sinirinden ağlamaya başladı. Deniz Çakır morali bozulup ağlayınca setin çekimlerine bir süre ara verildi.
 
Ekip Çakır’ı bekledi
Diğer oyuncular ve set ekibi de saatlerce Deniz Çakır’ın kendisine gelmesi için bekledi. Çakır ardından da gün boyu suratı asık işine devam etti.

Bu sırada Fırat Çelikkol’un neşeli olduğu ve Deniz Çakır’ın tavırlarına aldırış etmediği görüldü. Yılbaşını Paris’te geçiren çiftin sete de genellikle beraber geldiği belirtildi.

Deniz Çakır daha önce “Yaprak Dökümü” dizisindeki rol arkadaşı Nihat Alptuğ Altınkaya ve tiyatro oyununda beraber rol aldığı Ali İl ile de aşk yaşamıştı.