Derya Tuna’yı çıldırtan iddia

Derya Tuna 20 yaşındaki oğlu İdo Tatlıses’in son yıllarda hızlı aşk hayatıyla gündeme gelen manken Ebru Şancı ile İtalya’nın Capri adasına tatile gittikleri ve aşklarını doyasıya yaşadıkları iddiasına çıldırdı.

Derya Tunayı çıldırtan iddia
11 Haziran 2012 Pazartesi 13:55 tarihinde eklendi, 2.991 kez okundu.

Sacitaslan.com’a konuşan Tuna, "Böyle bir şey olabilir mi?.. Her gün evde, gözümün önünde olan olan bir çocuk. Bu çocuğun pasaportu var. Orada en son ne zaman yurt dışına giriş çıkış yaptığı kolayca ispat edilebilir. Böyle bir haberi nasıl yazabiliyorlar aklım almıyor.. Tekrar söylüyorum İdo ile Ebru arkadaşlık edebilir, mesajlaşabilir ama flört gibi bir şey söz konusu olamaz. Aralarında 10 yaş kadar bir fark var. Bu habere hakikaten çok şaşırdım. Bu kadarına pes... İdo annesi ve babası dışında kimseye hesap vermez. Bu tip masabaşı haberleri yaparak kimse bir yere varamaz.." diyerek tepkisini ortaya koydu.

Bununla da yetinmeyen Derya Tuna oğlunun pasaportunu da paylaştı ve “Oğlum Capri adasına otobüsle mi gitti?” diyerek bir gazetenin ortaya attığı iddiayı kesin bir dille yalanlamış oldu