Diarra aşkına!

İspanyol basını Lassana Diarra'nın Real Madrid'den ayrılmak istediğini iddia etti. Marca gazetesi Diarra ile ilgilenen kulüpler arasında Fenerbahçe'nin de olduğunu iddia etti.

Diarra aşkına!
10 Mayıs 2011 Salı 19:24 tarihinde eklendi.

 

İspanyol Marca gazetesi, Fransız orta saha oyuncusu Lassana Diarra'nın (26) Real Madrid'den ayrılmak istediğini ileri sürdü.
 
Habere göre, Diarra ile ilgilenen kulüpler arasında Fenerbahçe de bulunuyor.
 
Marca'nın haberinde, Manchester United, Arsenal, Liverpool, Juventus ve Fenerbahçe'nin Diarra ile ilgilendiği ileri sürüldü.
 
Daha önce Le Havre, Chelsea, Arsenal ve Portsmouth'da oynayan Diarra, 2008'de Real Madrid'e transfer oldu.
Haberde, bu sezon takımda çok fazla forma şansı bulamayan Diarra'nın, 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda oynayabilmek için başka bir takıma gitmek istediği iddia edildi.
 
Bu sezon birçok maçta Khedira ve Xabi Alonso'nun yedeği olan Diarra'nın Nuri Şahin'in de transfer edilmesiyle gelecek sezon takımda yer bulmasının iyice zorlaştığı belirtilen haberde, teknik direktör Jose Mourinho'nun iyi bir yedek olarak gördüğü Diarra'nın kalmasından yana olduğu kaydedildi.
 
Fransa Milli Takımı'nın son maçlarında kadroya alınmayan Diarra, başka bir takımda sürekli oynaması halinde kadroya çağrılacağını düşünüyor.