Dj Orhan Uzdu Anlattı : Dj’lik Nedir

Orhan Uzdu DJlik konusunda sorularımızı yanıtladı! Bu eşsiz ropörtajdan çıkarımlarımıza anında erişebilirsiniz!

Dj Orhan Uzdu Anlattı : Djlik Nedir
27 Kasım 2020 Cuma 20:56 tarihinde eklendi.

Orhan Uzdu DJlik konusunda sorularımızı yanıtladı! Bu eşsiz ropörtajdan çıkarımlarımıza anında erişebilirsiniz! Dj Orhan Uzdu DJ performansı denildiği vakit akla birinci olarak gelen isimler ortasında yer alıyor. Sergilemiş olduğu performansın eşsiz yapısının yanı sıra sanat ve eğlenceyi tek bir potada eritmesi ile de göz kamaştırmaktadır. Son periyotlarda en sık sahne alan DJ olma unvanını da elinde bulundurmaktadır. Müzik dalında bu derece beğeni toplaması muhakkak tesadüf değil, başarı! Sanatkarlığını konuştururken tıpkı vakitte DJ performansının olmazsa olmaz modülü olan sound kullanımını da ön plana çıkarmaktadır. Ülkemizde son yıllarda DJ ler tarafından oluşturulan remixlerin ne kadar beğenildiği ortada! Bu biçimde oluşturulan çalışmaların öncelerinin başında da Uzdu geliyor!
 

House Müziğin Türkiye Temsilcisi!
 

Dj Orhan Uzdu ülkemizde House müzik denildiği vakit birinci akla gelen isimler ortasındadır. House müzik ile tanınan trendleri bir ortaya getirmekten de asla kaşınmamaktadır. Ropörtajda da vurguladığı üzere sanatsal manda yapılan uyumlu karışımlardan mükemmeller yaratılmaktadır. Oluşturulan bu karışım sayesinde şuana kadar hiç dinlemediğiniz cümbüş ve sanatın eşsiz halde bir ortaya getirildiği hibrit bir sese kulak vereceksiniz! Sanatta yeni biçimler denemekten korkmadığını belirten Uzdu, denemelerinde başarısız olmadığını da şuana kadar ortaya koymuş olduğu çalışmaları ile ispatlamış konumda!
 

Yeni Albümü Dinlediniz Mi?
 

Orhan Uzdu House ve Elektro alanında görüşlerini beyan ettikten sonra bize değerli bir sürpriz de yaptı: Phoenix! Son periyotlardaki çalışmalarının en kıymetli meyvelerinden biri olan bu albüm sayesinde siz de cümbüşe doyacaksınız. Sahne performansını izleme bahtınız olmadıysa bu albüm ile eğlenceyi meskeninize kadar getirebilirsiniz. Farklı online müzik platformlarından problemsiz halde albümü dinleme imkanınız bulunuyor. Şuana kadar albüm hakkında yapılan yorumlar da epeyce olumlu!
 

Yeni Djlere Tavsiyeler!
 

Uzdu yeni DJ adaylarına tüm müzik dünyasının yakından takip edilmesini tavsiye etmektedir. Bu takip sayesinde şuana kadar elde ettiğiniz en kapsamlı tecrübesi yakalayacaksınız. Trendlerden haberdar olmayan müzisyenlerin bu bölümde başarılı olmasının epeyce güç olduğunu da vurgulamaktadır. Ayrıyeten kesinlikle DJ lerin kendilerini enstrüman çalma alanında da geliştirmesi gerektiği belirtilmelidir.