Dünya basını onu konuşuyor

Sekiz aylık oğulları Prens George ve eşi Prens William ile ilk defa birlikte İngiltere dışına giden Cambridge Düşes, Kate (32, üç haftalık turlarına başladıkları Yeni Zelanda’da kaşılama töreninde havalanan eteğiyle dünya basınının odak noktası oldu.

Dünya basını onu konuşuyor
08 Nisan 2014 Salı 17:13 tarihinde eklendi.
Orens George’un manşetleri kaplaması beklenirken Kate’in havalanan kırmızı elbisesinden açılan bacakları İngiltere’nin yüksek tirajlı gazetelerinde geniş yer aldı.
 
Kalçaları dövmeli Maori savaşçısı Kate’i duruşuyla utandırırdığı için “Hoşgeldin demenin bu bir yolu” başlığını atan Daily Mail, Prenses Diana’nın tasarımcısının bile Kate’in eteklerinin havalanmasını engelleyemediğini yazdı.
 
Kraliyet Ailesi başta Kraliçe ve Prenses Diana olmak üzere eteklerinin rüzgarda açılmaması için çok dikkatli hareket ettiler. Tecrübesiz Kate ise sürekli etekleri havalanırken fotoğrafçılara yakalanıyor.
 
Daily Mirror, Prenses Diana gibi giyinen Kate’in kırmızı elbisesini değerlendirirken The Sun , Kate’in Maori savaşçısının ön takımlarına bakarkenki fotoğrafına “Kate, kraliyet mücevherlerine mi gözün takıldı?” diye başlık attı.

DHA