Eren Güney Projesi Flyte Yoğun İlgi Görüyor

Flyte projesinin piyasaya sürülmesinin hemen ardından popüler hale geldiği, son derece yoğun bir ilgi ile karşılaşıldığı bilinmektedir.

Eren Güney Projesi Flyte Yoğun İlgi Görüyor
13 Ocak 2021 Çarşamba 19:43 tarihinde eklendi, 2.009 kez okundu.

Flyte projesinin piyasaya sürülmesinin hemen ardından popüler hale geldiği, son derece yoğun bir ilgi ile karşılaşıldığı bilinmektedir. Ermeks Otomasyon'un kurucusu Eren Güney, müşteri odaklı tasarım gerçekleştirdiklerini dile getiriyor. Aynı zamanda Eren Güney, ilgi çekici bu tasarımların devam edeceğini belirterek, dikkat çekici ürünlere yer verileceği üzerinde duruyor.

 

eren.jpeg
 

Flyte tasarımcısı Eren Güney, son zamanlarda müşterilere özel tasarımlarla ön plana çıkmakta. Manyetik levitasyon sistemi dâhilinde sizleri uçsuz bucaksız diyarlara sürükleyen bu projenin bir parçası olabilir, hem işyerlerinizde hem de evlerinizde havada asılı kalan bu ürünleri kolaylıkla edinebilirsiniz.
 

dikampül.jpeg
 

Uçan Ampullar Revaçta
 

Proje dâhilinde ürünlerin havada asılı kalabilmesi için en fazla 15 kg aralığına sahip olması gerekmektedir. Yine bu ürünler, en fazla 20 santimetre uzunluğunda havalanabiliyorlar.  Flyte projesi kapsamında dikkat çeken ve ilgileri üzerine toplayan en önemli ürün, ampuller olmaktadır. Bu ampuller 4 ana gruba ayrılıyor. Bunlar, Nikola ampul, Manhattan ampul, Royal ampul ve Buckminster ampul olarak sıralanmaktadır. Son derece popüler olan bu ampuller, ortama sıcak renk vermekte, kablosuz elektrik akımı aracılığıyla çalışması da dikkat çekmektedir. Ampuller tüm müşterilere futurist bir görsel şölen sunmaktadır. Başka bir tabirle, Flyte projesi, görmeye alışkın olduğumuz ampulleri adeta serbest bırakmaktadır.
 

saksiii.jpeg
 

Öte yandan Flyte projesi dâhilinde geliştirilmekte olan ampuller, kırılmaz yapıda tasarlanmış, tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Ampullerin harcamakta olduğu enerji tasarrufu da 50.000 saatlik yanma süresi barındırmaktadır. Türk genç girişimci Eren Güney tarafından geliştirilmiş bu sistem minimalizm, fütürizm ve klasik tasarımların bir sentezi halinde olup, birinci sınıf malzemelerle üretilmiştir. Sizler de son derece ihtişamlı ve göz kamaştırıcı Flyte projesi dâhindeki ürünlere erişim sağlayabilir, yaşamakta olduğunuz mekânı tabiri caizse büyülü bir cennete kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Diğer bir yandan kablosuz elektrik akımı ve manyetik letivasyon ile kullanılan ilk ve tek uygulamayı yakından inceleme olanağına erişebilirsiniz.
 

Flyte CEO’su Eren Güney’den önemli bir mesaj var:

 

 

https://www.flyte.com.tr/