Eski eşten Özyılmazel'e şok tavsiye

Ali Taran'ın kanser tedavisi gören eski Selma Taran: Ali'ye mutluluklar dilerim. Umarım gelin hanım benim gibi hasta olmaz!

Eski eşten Özyılmazele şok tavsiye
30 Haziran 2011 Perşembe 11:49 tarihinde eklendi, 3.116 kez okundu.

 

SÜRPRİZ NİKAH BODRUM'DA
 
Ali Taran ile kanser tedavisi gören Selma Taran oğulları Kuzey’e rağmen 2006’da boşanmış, 2009’da yeniden nikah masasına oturmuştu. Kasım 2010’da ise Ali Taran’ın adı ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasında jüri üyeliği yaptığı Hülya Avşar ile aşk dedikodusuna karışmıştı. 
 
Hülya Avşar iddiaları yalanlamıştı. 14 Haziran’da ise beklenen olmuş, Ali-Selma Taran evliliklerine ikinci kez nokta koymuştu. Dün de yazın bombası patladı: 59 yaşındaki Ali Taran, Neco (64) ve Oya Germen’in (59) 32 yaşındaki kızı Ayşe ile evleniyor. Nikah yarın Bodrum’da, Ali Taran’ın evinde.
 
ACUN ILICALI TANIŞTIRDI 
 
Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel’i, Acun Ilıcalı (42), bir ay önce tanıştırdı. Malum; Acun da iki kızının annesi Zeynep Ilıcalı’yı, Şeyma Şubaşı’ya (22) olan aşkı uğruna 2010’da terk etmişti. 
 
Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran’ın sürpriz nikah haberi üzerine dün Selma Taran’ı aradık. Selma Hanım, POSTA’dan Suna Akyıldız’a şunları söyledi: “Şimdi sizden duyduk. Ali’ye mutluluklar dilerim. Kuzey gözyaşları içinde ‘Haber doğru mu?’ diye bana sordu. Cepten babasına ulaşamadı. Kuzey üzgün ve kırgın. Gelin hanıma önemli bir tavsiyem var: Sakın hasta olmasın. Benimki gibi önemli hastalık asla geçirmesin. Ne demek isteğimi anladınız sanırım.”
 
Ali Taran’ın ilk eşinden olan kızı Burçak 38 yaşında, evli ve Çin Şangay’da yaşıyor. İkinci eş Selma Taran’dan olan Kuzey 21 yaşında. 
 
AŞKIN İPUÇLARINI BÖYLE VERDİLER 
 
Ayşe Özyılmazel, Ali Taran ile ilişkisinin ipucunu twitter’dan verdi ve “Kenan Doğulu’nun ‘Şans Meleğim’ şarkısındaki gibi süper hızlı gelişti her şey. Son 2 gün!” diye yazdı. Ali Taran da twitter’dan evleneği gün olan 1 Temmuz’u şöyle duyurdu: “1 Temmuz Kabotaj Bayramı’na az kaldı, hepimize kutlu olsun.” ‘Abi nedir bu Kabotaj Bayramı takıntısı’ diyenlere: Takıntı değil, bayramın ta kendisi! Hayatımda yeni bir hayat başlıyor. Ali Taran 1 hafta önce Bodrum Belediyesi’ne nikah işlemleri için başvurunca, herkes Hülya Avşar ile evleneceğini zannetmişti. Hülya Avşar evlilik dedikodusunu yalanlamıştı.
 
DÜĞÜN HEDİYESİ SİYAH CİP
 
 Ali Taran, Ayşe Özyılmazel’e düğün hediyesi olarak Range Rover marka siyah cip hediye etti.
 
BABASININ KIZI
 
Ayşe Özyılmazel’in babası Neco (64) ile annesi Oya Germen’in (59) 32 yıllık evlilikleri genç bir kadın yüzünden sona ermişti. Neco kendisinden 24 yaş küçük olan İdil Erge’ye (40) aşık olunca Oya Germen’den tek celsede boşanmıştı. Bu boşanmaya Ayşe Özyılmazel çok tepki göstermiş, babasını suçlamış, görüşmeyi uzun bir süre kesmişti. Ayşe ve kardeşi Zeynep çok üzülen anneleri Oya Germen’in yanında yer almıştı. Neco ile İdil Erge 2008’de nikah masasına oturdu. Çiftin 2 çocuğu oldu.

Posta