Eski sevgilisiyle görüşmek için arkadaşını rehin aldı!

Kocaeli'nde şok eden olay. Bir maganda eski sevgilisiyle görüşebilmek için arkadaşının boğazına bıçak dayayarak video çekti. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler büyük tepki çekti.

Eski sevgilisiyle görüşmek için arkadaşını rehin aldı!
01 Nisan 2021 Perşembe 10:57 tarihinde eklendi, 2.514 kez okundu.
Kocaeli’nde işitme engelli bir gencin dağ evinde rehin alınarak işkence edildiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada kıyamet kopmuştu. O görüntülerin ardından sosyal medyada yeni bir video dolaşıma girdi. 
 
Videoda bir saldırganın eski sevgilisiyle buluşmak için arkadaşını rehin aldığı ve boğazına bıçak dayayarak eski sevgilisinin yanına gelmesi için “Ceren gelir misin” dedirttiği görülüyor. 
 
 
 
İddiaya göre Kemal A. isimli bir magandanın rehin aldığı eski sevgilisinin arkadaşının boğazına bıçak dayayarak eski sevgilisine mesaj gönderdiği bir video yayınlandı. Sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından paylaşılan görüntüler kısa sürede Twitter'da Türkiye Gündemi'ne girdi.
 
TEHDİT VE KÜFÜR YAĞDIRDI
 
Olay yaratan görüntülerde bir magandanın, boğazına bıçak dayayarak rehin aldığı eski sevgilisinin arakadaşına "Ceren gelir misin" dedirttiği ve aynı zamana tehdit ve küfürler savurduğu görülüyor. (Sabah)