Eviniz İçin En İdeal Sineklik Modeli

Yaz aylarının gelmesi ile beraber camları açmak, balkonunuzda huzurla oturmak istiyorsanız sizi böcek ve sineklerden koruyan sineklikleri tercih edebilirsiniz.

Eviniz İçin En İdeal Sineklik Modeli
27 Kasım 2021 Cumartesi 09:39 tarihinde eklendi.

Yaz aylarının gelmesi ile beraber camları açmak, balkonunuzda huzurla oturmak istiyorsanız sizi böcek ve sineklerden koruyan sineklikleri tercih edebilirsiniz. Sinekleri evden uzak tutmak istediğinizde, yalnızca kimyasal içerikli çözümler kullanılmamalı. Harici olarak sineklikler, dört mevsim eviniz için kullanabileceğiniz uzun ömürlü ürünlerdir. Sistemimizi ziyaret ettiğinizde, evinize en uygun ve en ideal sineklik modelini seçebilirsiniz!
 

Kullanımı Kolay Stor Sineklikler
 

Stor sineklik,diğer modeller içerisinde evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.
 

 • Kilitleme mekanizması bulunur.
 • 2 alüminyum profilin birbirine kenetlenmesi ile birlikte açılıp kapanma yapılır.
 • Çoğu piyasada bakıldığı zaman stor sinekliklerde fren sistemi bulunmaz. Bu da açıp kapama işleminde aşırı ses çıkarmasına neden olur.
   

DİKKAT!Ancak Sineklik Sistemleri firmamız doğrultusunda sunulan stor sineklikler de, böyle bir durum mümkün değildir. Fren sistemi mevcuttur. Bu da sessiz bir şekilde çalışma gösterir. İçerisindeki yay mekanizması, uzun ömürlü kullanılmasına yardımcı olur.
 

Stor Sinekliklerinin Kurulumu
 

Stor sineklik, kurulum ve montaj aşaması pratiktir.
 

 • 4 adet profilin herhangi birini kullanmadan birbirine takılmasıyla kurulum gerçekleşir. Geniş renk seçenekleri ile tercihinizi yapabilirsiniz. Burada herhangi bir sınırlama bulunmaz.
 • Stor sineklik kilitleme mekanizması, gizlenmiş bir şekilde bulunur. İçeri ya da dışarı açılabilen makaslı menteşeli pencerelerinizde bile kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz alandaki her türlü pencereye tipine uygulanabilir. 
   

Plise Sineklik Kullanışlı Mı?
 

Eviniz için ideal sineklikarayışında olduğunuz zaman plise sineklik,kullanışlı mı sorusu kafanızda yer edinebilir. Plise sineklik temizlemesi, kullanımı kolay bir üründür.

 

 • Plise sineklik koruyuculuk bakımından üstün özellik gösterir.
 • Sinek ya da dışarıdan gelebilecek böceklerin önüne geçer.
 • Genelde iç mekanlara uygulanması tercih edilir. Fakat bu durum kullanılacak alana göre farklılık oluşturabilir.
 • Plise sineklik diğer bir ismi ile pliseli sinekliktir. Kolay bir şekilde montaj ve kurulumu gerçekleşir.
   

TAVSİYE!Plise sineklik için kaliteli, uzun ömürlü kullanabileceğiniz ürünlerin her biri firmamız doğrultusunda sunulmaktadır. Firmamızla web sitesinde bulunan gerekli irtibat kanalları ile iletişime geçerek, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kaliteli ürünler kalitesini uygun bir şekilde fiyatlandırılmıştır. Bütçenize göre bir sineklik aradığınızda kesinlikle tercih edebilirsiniz.