Fener Egemen'i bedava alacak

Yobo'nun kulübüyle de anlaşma sağlamayan Fenerbahçe, Türk futbolunun en başarılı savunmacıları arasında gösterilen Egemen Korkmaz'ı renklerine bağlamak üzere.

Fener Egemeni bedava alacak
15 Haziran 2012 Cuma 09:05 tarihinde eklendi, 1.265 kez okundu.

 

Fenerbahçe'de perde arkasında ilginç transfer gelişmeleri yaşanıyor. Yobo'nun kulübüyle de anlaşma sağlamayan Fenerbahçe, Türk futbolunun en başarılı savunmacıları arasında gösterilen Egemen Korkmaz'ı renklerine bağlamak üzere. Fenerbahçe'de bu konuyla ilgili hiçbir açıklama yapılmasa da kulislerde, Beşiktaşlı futbolcunun yeni adresinin Kadıköy olacağı dile getiriliyor. Her şey Beşiktaş'ın Egemen'in aldığı yıllık 1.1 milyon euro'luk ücretinde indirim yapmak istemesiyle başladı.
 
Ancak Egemen yönetimin kararını kabul etmeyince ipler koptu ve tecrübeli futbolcu bonservisini istemeye karar verdi. İşte bu noktada Fenerbahçe devreye girdi. İddialara göre sarı-lacivertli yönetim, kendilerine önerilen 29 yaşındaki oyunu için teknik direktör Aykut Kocaman'ın görüşünü aldıktan sonra, "Bonservisi elinde olursa transfer gerçekleşebilir" dedi. Eski takımı Trabzonspor'la da adı anılan Egemen'in bonservisi elinde olması halinde, önümüzdeki günlerde Fenerbahçe veya Trabzon'a imza atmasının sürpriz sayılmaması gerektiği ifade ediliyor.

Milliyet