Fenerliler çok kızacak !

G.Saray taraftarı, F.Bahçeliler’in son yıllarda en çok üzüldüğü kaçan şampiyonluklara göndermede bulunarak ezeli rakiplerini kızdırmayı planlıyor.

Fenerliler çok kızacak !
16 Mart 2011 Çarşamba 10:48 tarihinde eklendi.

 

Protestoyu 1 maçlığına bırakan ve derbiye özel hazırlanan G.Saray taraftarı, F.Bahçeliler’i çok kızdıracak. Sarı-Kırmızılılar ezeli rakiplerinin 2006 ve 2010’da kaçırdığı şampiyonluklara yönelik pankartlar yaptırıyor
 
CUMA GÜNÜ DESTEK VAR
Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; Sarı-Kırmızılı camia en karışık dönemlerinden birini yaşarken taraftar da başkan Adnan Polat, yönetim ve futbolcuları protesto ediyordu. Ancak Cuma günü oynanacak derbide G.Saray taraftarı Arena’dan, Ankara’ya her yerde sürdürdükleri ‘istifa’ çağrılarını buzdolabına koyacak ve tam destek verecek.
 
Taraftarlar yeni statlarındaki ilk derbi için birbirinden ilginç çalışmaların da altına imza atıyor. 50 bin kişinin katılacağı koreografi için yüzlerce ultrAslan adeta statta yatıp kalkarken cuma günü F.Bahçeliler’i çok kızdıracak pankartlar da tribünlerdeki yerini alacak.
 
YIKILMIŞ PORTRELER
G.Saray taraftarı, F.Bahçeliler’in son yıllarda en çok üzüldüğü kaçan şampiyonluklara göndermede bulunarak ezeli rakiplerini kızdırmayı planlıyor. Sarı-Kırmızılılar 2006’da Denizli’de yıkılmış Appiah, Tuncay resimleriyle 2010’da ‘yanlış anons’ yüzünden şampiyonluk kutlayan, timsah yürüyüşü yapan F.Bahçe taraftarını pankartlarına taşıyacak. Ancak tüm bu görsel şov ve 90 dakika verilecek destek maç bitiminde tersine dönebilir. Çünkü olası bir yeni