Fernandes Fener'e Sow Beşiktaş'a

Emre'nin yerini dolduramayan Fenerbahçe, Beşiktaş'ta mutsuz olan Fernandes'e talip oldu.

Fernandes Fenere Sow Beşiktaşa
15 Ağustos 2012 Çarşamba 08:57 tarihinde eklendi, 1.180 kez okundu.

 

Asbaşkan Ali Yıldırım, Beşiktaş yöneticisi Tamer Kıran'la gizlice buluştu, Portekizli yıldızı istedi. Kıran, "Fernandes'e karşılık Sow'u bize verin, üstüne de 4 milyon euro ödeyin, anlaşalım"
 
Fenerbahçe'nin Süper Kupa maçında 10 kişilik Galatasaray'a yenilmesi başkan Aziz Yıldırım'ı hemen harekete geçirdi. Orta alandaki sıkıntıyı gidermeye kararlı olan Yıldırım, transferden sorumlu yönetici olan kardeşi Ali Yıldırım'a Beşiktaş'ın yıldızı Manuel Fernandes için girişimlere başlamasını söyledi. Ali Yıldırım da Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran ile bir araya geldi.
 
Görüşmede Yıldırım, Kıran'a Portekizli için ne kadar istediklerini sordu. Kıran "Bize Sow'u verin, üzerine de 4 milyon euro ödeyin, anlaşalım" karşılığını verdi. Yıldırım bu teklife önce "Çok istedin" diye karşı çıktı, Kıran'ın rakamı indirmemesi üzerine de "Bunu başkana ve hocaya iletmem lazım" diyerek süre istedi. Fenerbahçe yönetimi şimdi Fernandes - Sow takasını masaya yatıracak ve birkaç gün içinde de kararını verecek.