Fettullah Gülen'e büyük alkış

İçişleri Bakanı Muammer Güler Büyükçekmece'de özel bir okulun açılış törenine katıldı.

21 Kasım 2013 Perşembe 19:10 tarihinde eklendi.
Süzer Vakfı tarafından gerçekleştirilen okulun açılış töreninde konuşan İşadamı Mustafa Süzer'in Fetullah Gülen mesajı alkışlandı.

CHP'li Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün de katıldığı törende konuşan Süzer Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Süzer, " Muhterem Fettullah Gülen Hocaefendinin kurucusu olduğu bu güzide eğitim kurumları, yurt içinde ve dışında daima iftihar vesilemiz olmuştur"dedi. 
 
GÜLER'İN MESAJI DA ALKIŞLANDI
 
İçişleri Bakanı Muammer Güler'in de konuşmasında kullandığı şu sözler alkışlandı: Hiç bir beklentiye girmeyen bu fedakar insanlara, onlara öncülük eden ve teşvik edenlere şükranlarımı arz ediyorum. Onlar uzaklarda bile olsalar, gönüllerinin burada olduğuna ve kalplerinin bizlerle birlikte attığına inanıyorum... 
 
OKULA ADINI VERDİ
 
Süzer Holding Ceosu Sami Çakır da okula adının verilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Mustafa Sezer'e, " Okula ismimi verilmesini uygun bularak bana en güzel hediyeyi verdiniz. Dünyada çalışanına okul yaparak bir ilk oldunuz "dedi.Kız babası olmak istediğini ama olamadığını belirten Çakır, okuldaki bütün kız öğrencileri manevi kızı olarak göreceğini söyledi.

DHA