Fileye dev sponsor

TEKNOLOJİ şirketi Vestel, önümüzdeki iki yıl boyunca Sultanlar Ligi'nin isim sponsorluğu ve milli takımların ana sponsorluğunu üstlendi.

Fileye dev sponsor
12 Ekim 2016 Çarşamba 13:30 tarihinde eklendi, 3.243 kez okundu.
TEKNOLOJİ şirketi Vestel, önümüzdeki iki yıl boyunca Sultanlar Ligi'nin isim sponsorluğu ve milli takımların ana sponsorluğunu üstlendi.
 
2016-2017 ve 2017-2018 sezonları boyunca devam edecek iş birliği, bugün Raffles Hotel'de düzenlenen imza töreni ile duyuruldu. Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ve TVF Başkanı Özkan Mutlugil'in ev sahipliğinde düzenlenen imza törenine, bu yıl Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde yer alacak kulüplerin başkan ve üst düzey yetkilileri ile sporcular katıldı.
 
 
Gerçekleşen sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, "Göreve geldiğimiz günden beri Türkiye Voleybol Federasyonu olarak, Türk voleybolunun markalaşması için büyük atılımlarda bulunduk. Bu atılımlarda kulüplerimiz de bize büyük destek verdi. Yeni markalaşma stratejimiz doğrultusunda oluşturduğumuz ve az sayıda ana sponsor ve ortakla TVF'nin tüm etkinliklerini kapsayacak yeni voleybol partner programımız çerçevesinde yaptığımız bu anlaşma ile dünyanın teknoloji devi Vestel, federasyonumuzun yeni ortağı olmuştur. Böylelikle bu anlaşma iki büyük markayı da bir araya getirmiş oldu. Federasyonumuzun ana sponsoru olarak Vestel, tüm milli takımlarımızın başarılarını daha da ileriye taşımak için bizlere destek olacak. Bunun yanı sıra gerek Türk, gerekse yabancı dünya yıldızlarını bünyesinde barındıran kulüpler seviyesinde ülkemizin en başarılı takımlarının iştirak ettiği, "Sultanlar Ligi" bundan böyle "Vestel Venus Sultanlar Ligi" olarak anılacak. "Vestel Venus Sultanlar Ligi" bugün yalnız ülkemizde değil dünyanın dört bir yanındaki voleybol severler tarafından ilgiyle takip edilen bir büyük spor markası haline gelmektedir. Yeni ortağımız Vestel'in sadece milli takımlarımız ve Sultanlar Ligi değil federasyonumuzun ana sponsoru olarak diğer organizasyonlarımıza desteği Türk voleybolu için büyük anlam taşımaktadır. Bu vesile ile Vestel Şirketler Gurubu İcra Kurulu Başkanı Sayın Turan Erdoğan nezdinde tüm Vestel ailesine teşekkürlerimi sunuyor, Türk sporu ve Türk voleybolu için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
 
 
Son yıllarda büyük atılım yapan Türk voleybolunun, dünyada kalıcı bir marka haline gelmesi için çalışacaklarını vurgulayan Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan şunları söyledi:
 
 
"Vestel ve Türkiye Voleybol Federasyonu arasındaki bu işbirliğinin, voleybolun marka değerine büyük katkı sağlayacağına eminiz. Sadece Türkiye'nin değil dünyanın da teknoloji devleri arasında yer alan Vestel ailemizin Türk voleyboluyla daha da genişlemesinden dolayı mutluyuz. Ülkemizi uluslararası arenada en iyi temsil eden spor branşı voleybol. 9 Avrupa, 2 dünya şampiyonluğuna sahip başka bir takım sporu yok. Kızlarımızın dünyanın zirvesinde olduğu en ciddi otoriteler tarafından da ilan edilmiş durumda. Üretim gücü ile başarısını kanıtlamış, dünyanın 152 ülkesine gerçekleştirdiği ihracat ile ülkemizi dünya liginde en iyi şekilde temsil eden Vestel'le dünyadaki rakiplerine kafa tutan böylesine başarılı bir spor dalının bir araya gelmesi bizim için en anlamlı ve uyumlu sponsorluklardan biri oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu ve tüm voleybol camiasıyla dev bir aile olarak altyapıdan milli takımlara kadar Türk voleybolunun en büyük destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Bundan sonra ülkemizin en başarılı sporcularının yanında olarak, Türkiye Voleybol Federasyonu ile bu sporun daha da gelişmesi için çalışacağız. Bizler voleybola sağladığımız maddi ve manevi tüm desteklerin karşılığını ülke olarak en iyi şekilde göreceğimize inanıyoruz. Bu heyecanlı spor dalına duyulan ilgiyi artıracak değerli işbirliğimizin Türk spor camiasına ve tüm sporseverlere hayırlı olmasını dileriz."
 
 
Hakan TARHAN/İSTANBUL, (DHA)