Free Fire Elmas Fiyatları Ve Satın Alma İşlemleri

Free Fire, geliştiriciliğini Dots Studio yapan bir battle royale oyunudur. 2017 yılında çıkış yapan oyunun Android ve iOS için yayımcılığını Garena üstlenmiştir. 2019 yılında dünya çapında en çok indirilen mobil oyun olan Free Fire çıkış yılından itibaren büyük reklam kampanyaları ve etkinlikler düzenlemeye devam etmektedir.

Free Fire Elmas Fiyatları Ve Satın Alma İşlemleri
26 Aralık 2022 Pazartesi 10:19 tarihinde eklendi, 1.826 kez okundu.

Free Fire, geliştiriciliğini Dots Studio yapan bir battle royale oyunudur. 2017 yılında çıkış yapan oyunun Android ve iOS için yayımcılığını Garena üstlenmiştir. 2019 yılında dünya çapında en çok indirilen mobil oyun olan Free Fire çıkış yılından itibaren büyük reklam kampanyaları ve etkinlikler düzenlemeye devam etmektedir. 2019 yılında En İyi Popüler Oylama Oyunu ödülünü, Google Play Store'den alan Free Fire; tarihler Mayıs 2020'yi gösterdiğinde dünya genelinde 80 milyonu aşan aynı anda çevrimiçi oyuncusuyla rekor kırdı. 2019 yılından günümüze kadar 1 milyar dolardan fazla hasılat yapan Free Fire halen en çok oynanan mobil oyunlar arasında.
 

Kısaca Free Fire Oynayışı


Free Fire'ı cihazınıza uygun uygulama mağazanızdan ücretsiz olarak indirdikten sonra dilediğiniz sosyal medya hesabınızla oyun hesabınızı ilişkilendirip oyunu oynayabilirsiniz. Free Fire,  10 dakika süren 50 kişilik hayatta kalma (battle royale) oyunudur. Free Fire, 50 kişinin bulunduğu haritaya paraşütle inip çeşitli ekipmanlarınızı toplayıp rakiplerinizle savaşırken en sona kalan takımın kazandığı yüksek aksiyon barındıran oynayışı bizlere sunuyor. Free Fire oynununda arkadaşlarınızla takım kurabilir 4 kişiye kadar aynı takımla oyunda diğer takımlara karşı savaşabilirsiniz. Kendi takımınızı kurmasanız bile eşleştiğiniz takımla oyun içi sesli sohbet ile takım arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, oyun oynarken insanlarlada eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 

Kısaca Free Fire Elmas
 

Free Fire Elmas, oyuncuların Free Fire mağazasında  karakterlerine özel çanta, ekipman görünümü, silah görünümü, kostüm, başlık, pantolon gibi birçok özelleştirilmiş dış görünüş almaya yarayan oyunun para birimidir. Free Fire Elmas ile özel günlerde gelen sandıkları açabilir, çarkları çevirebilir ve karakterinizi oyun arenasında diğer insanlarla fark katacak eşsiz görünüme kavuşturabilirsiniz.
 

En Ucuz Free Fire Elmas Nereden Alınır ?
 

Free Fire oyuncuları eminizki En Ucuz Free Fire Elmas nereden alınır çok merak ediyordur. Bizde sizler için araştırdık ve araştırmamız sonucu görüyoruz ki en ucuz Free Fire Elmas https://www.playsultan.com/ adresinde bulunuyor. 
 

En Ucuz Free Fire Elmas Nasıl Alınır ?
 

https://www.playsultan.com/free-fire-elmas adresinde dilediğiniz Free Fire Elmas'ı aldıktan sonra " https://ggtopup.com/ " adresine gidin. Gittiğiniz adreste Free Fire'yi seçip, oyun içi profil sekmenizden öğrendiğiniz ID nizi gerekli yere girip giriş yapın. Daha sonra PlaySultan üzerinden satın aldığınız Free Fire Elmas kodunuzu " Kart Şifresi " bölümüne girerek anında Free Fire Elmas'ınızı hesabınıza yükleyebilirsiniz.
 

En Ucuz Free Fire Elmas Fiyatları
 

150 Free Fire Elmas (İlk Yüklemeye 200 Elmas) - 18,65 TL

315 Free Fire Elmas (İlk Yüklemeye 420 Elmas) - 36,94 TL

795 Free Fire Elmas (İlk Yüklemeye 1060 Elmas) - 92,35 TL

1620 Free Fire Elmas (İlk Yüklemeye 2160 Elmas) - 182,08 TL

3300 Free Fire Elmas (İlk Yüklemeye 4440 Elmas) - 369,41 TL