Galatasaray, Amrabat, Bruma ve Riera kararlarını 'KAP'a bildirdi

Galatasaray Sportif Sinai ve Ticari Yatırımlar AŞ, Noureddine Amrabat'ın Malaga'ya, Bruma'nın da Gaziantepspor'a geçici transferini, Riera ile ilgili de sözleşme feshini Kamuyu Aydınlatma Plartformu'na (KAP) bildirdi.

Galatasaray, Amrabat, Bruma ve Riera kararlarını KAPa bildirdi
29 Ocak 2014 Çarşamba 22:38 tarihinde eklendi, 1.074 kez okundu.

Şikretten KAP'a yapılan açıklamalar şöyle: "Profesyonel futbolcularımızdan Noureddine Amrabat'ın 2013-2014 futbol sezonu sonuna kadar Malaga Club de Futbol S.A.D'a geçici transferi konusunda 300 bin Euro bedelle anlaşmaya varılmıştır. Oyuncunun bu sezon içerisindeki sabit transfer ücretleri şirketimiz tarafından ödenecektir.

Profesyonel futbolcularımızdan Armindo Tue Na Bagna Bruma'nın 2013-2014 futbol sezonu sonuna kadar Gaziantepspor Kulübüne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Oyuncunun bu sezon içerisindeki sabit transfer ücretleri şirketimiz tarafından ödenecektir.

Profesyonel futbolcularımızdan Albert Riera Ortega'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Oyuncuya 2013-14 sezonu sonuna kadar sözleşmesindeki hakedişlerinin dışında herhangi bir ödeme yapılmayacaktır."


CİHAN