"Galatasaray daha iyi oynamalıydı"

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, büyük paralar verilerek oluşturalan Galatasaray'ın daha iyi futbol oynaması gerektiğini söyledi.

Galatasaray daha iyi oynamalıydı
08 Mart 2013 Cuma 23:45 tarihinde eklendi.

 

Takımının deplasmanda Galatasaray'ı 1-0 mağlup ettiği karşılaşma sonrasında çıkışta medya mensuplarına açıklamalarda bulunan başkan Cavcav, güçlü bir takımı yenip galip gelmenin güzel olduğuna vurgu yaparak, "Ben uzun yıllar kulüp başkanlığı yapıyorum. Gençlerbirliği oyuncularını bu maçta tanıyamadım. Atılan bir golümüz var. Galatasaray'ın kaçırdığı birçok pozisyon var. Biz bir gol atıp kazandık. Büyük paralar verilerek oluşturulan Galatasaray takımının daha iyi futbol oynaması lazım.

Galatasaray Yönetim Kurulu'nun işine karışmak gibi bir düşüncem olamaz ama daha iyi futbol oynamaları gerekiyordu. İnşallah Galatasaray, Avrupa Kupaları'nda ülkemizi en iyi şekilde temsil eder. Ligde de her zaman Galatasaray'ı şampiyonluğa aday takım olarak görüyorum. Bu akşam futbolda olmayan şeyler oldu ve biz galip geldik. Şans faktörü bizim yanımızdaydı. Olmayan penaltı verildi o penaltının dışarı atılması bizim için şanstı." diye konuştu.
 
Tecrübeli başkan, Drogba'nın penaltı pozisyonunun penaltı ile uzaktan yakından alakası olmadığını ifade etti.

CİHAN