Galatasaray Emre'yi istedi mi?

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Emre Belözoğlu'na transfer teklifinde bulunmadıklarını açıkladı.

Galatasaray Emreyi istedi mi?
02 Şubat 2013 Cumartesi 10:02 tarihinde eklendi, 1.127 kez okundu.

Başkan Ünal Aysal, başkan yardımcısı Refik Arkan, danışman Ebru Köksal ve Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan'ın da aralarında bulunduğu Galatasaray heyeti, Almanya ziyareti kapsamında Frankfurt'ta da çeşitli temaslarda bulundu.  

 
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Hamburg'ta ırkçılığa karşı yapılması planlanan futbol turnuvasında boy gösterecek ekiplerin maç içinde rakip takım formalarıyla sahaya çıkmalarına yeşil ışık yaktı.
 
"FENERBAHÇE FORMASI GİYERİM" 
 
Spor Akademisi açma çalışmaları kapsamında Almanya'yı ziyaret eden Aysal, Hamburg'ta yapılması planlanan ırkçılığa karşı futbol turnuvasında boy gösterecek ekiplerin rakip takımların formalarıyla sahaya çıkma teklifine sıcak baktığını söyledi. Hamburg'ta SPD Meclis Üyesi Behçet Algan'ın Galatasaray ile Fenerbahçe, St. Pauli ile de Hamburg takımlarının karşılıklı birbirlerinin formasıyla maça çıkması teklifini değerlendiren Ünal Aysal, "Güzel bir teklif. Ben Fenerbahçe forması giyerim" dedi. 
 
"EMRE'YE TEKLİF YAPMADIK"
 
Bu arada bir gazetecinin sorusu üzerine Ünal Aysal, Emre Belözoğlu'na transfer teklifinde bulunmadıklarını belirterek, "Emre'ye kesinlikle transfer teklifi yapmadık. Benim bilgim olmadan zaten transfer olmaz. Emre herhalde başka bir takımla karıştırmış olabilir" dedi.