Gökçek'ten Sarıgül bombası

Kendine CHP uzmanı diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bu kez Sarıgül'le ilgili bomba iddiayı patlattı.

Gökçekten Sarıgül bombası
19 Ocak 2013 Cumartesi 11:16 tarihinde eklendi.

 

Samanyolu Haber TV'de yayınlanan Günlük' programına konuk olan Gökçek, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün CHP 'ye katılması konusunda çok konuşulacak bir iddiada bulundu.
 
KILIÇDAROĞLU SARIGÜL'Ü PARTİYE ALMAZ
 
Melih Gökçek, "Sarıgül CHP'ye girdiği zaman, ister belediye başkanlığına aday olsun ister olmasın maksimum 1 sene bilemedin 1.5 sene sonra genel başkan. Kılıçdaroğlu onu partiye alırsa bana da sürpriz olur. O zaman Sarıgül CHP'ye genel başkan olacak mı olmayacak mı diye Kılıçdaroğlu ile iddiaya girebiliriz. Kalıbımı basarım, imzamı da atarım seçilse de seçilmese de 1 veya 1.5 sene içerisinde CHP'nin genel başkanı. Yani genel seçimlere Sarıgül ile girebilirler. Çünkü Kılıçdaroğlu'nu değiştirmek için baronlar İstanbul'da karar verdiler, baronlarla Sarıgül'ün arası da çok iyidir bilirim. Kılıçdaroğlu'nu da baronlar getirdi ama baktılar ki adamda yeterli kapasite yok. Tam bir balon yani" şeklinde yanıt verdi.