Gözaltından kampa

‘Şike’ soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve ardından serbest bırakılan Emenike ile Sezer Öztürk takımın kampına katıldı.

Gözaltından kampa
08 Temmuz 2011 Cuma 08:56 tarihinde eklendi.

 

 'Şike' soruşturması nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Fenerbahçe’de, Emenike ile Sezer Öztürk takımın kamp yaptığı Topuk Yaylası’nda.
 
Soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve serbest bırakılan Sezer Öztürk ile, yine gözaltına alınan, serbest bırakılan ve ardından da bir süre Yabancılar Şubesi’nde tutulan Emenike takım tarafından karşılandı.
 
Gece geç saatlerde kapıda yaşanan coşkulu buluşmanın mimarının teknik patron Aykut Kocaman olduğu belirtildi.
 
Saat 23.50'de tesise gelen Emenike ve Sezer'i, teknik direktör Aykut Kocaman, idari menajer Hasan Çetinkaya, antrenörler, futbolcular ve çalışanlar, tesisin girişinde alkışlarla karşıladı. Sezer ve Emenike, karşılama sırasında duygulandı.
 
YÖNETİCİ KAMER DE KAMPTA 
Düzce'de 5 Temmuz Salı günü kampa giren Fenerbahçe'de, ilk kez bir yönetici kampa geldi.
 
Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Kamer, Emenike ve Sezer'den önce bu akşam Düzce'ye gelerek, kampa katıldı. Kamer, Emenike ve Sezer için yapılan karşılama töreninde de bulundu.
 
TARAFTARLAR DA GELİYOR 
Fenerbahçeli taraftarlar son günlerde şike iddialarıyla ilgili yaşanan gelişmelere tepki gösterip, takıma destek vermek için 10 Temmuz Pazar günü Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri'ne gelecek.
 
İnternette taraftar sitelerinde düzenlenen organizasyona, İstanbul'daki tüm tribün gruplarının ve başta Düzce Fenerbahçe Derneği olmak üzere Marmara bölgesindeki tüm Fenerbahçe derneklerinin katılacağı kaydedildi. 
 
İstanbul'daki taraftarlar, formalarını giyip, 10 Temmuz Pazar günü Kadıköy Eski Salı Pazarı'ndan saat 09.00'da konvoy oluşturarak, Topuk Yaylası'na gelecek. Taraftarlar, Topuk Yaylası'ndan sonra hep birlikte akşam saat 18.00'e doğru Bağdat Caddesi'nde buluşacak.
 
EMENİKE KALIYOR! 
Öte yandan Emenike hakkında sınır dışı işlemi uygulanmayacağı bildirildi.
 
Emniyet Genel Müdürlüğü Yabancılar Hudut İltica Daire Başkanlığı, İstanbul Yabancılar Şube Müdürlüğüne Emmanuel Emenike'nin uzun süreli oturum ve çalışma izni bulunması nedeniyle hakkında sınır dışı işleminin uygulanmasına gerek olmadığı yönünde yazı gönderdi.
 
NTVSPOR