Gözyaşlarını tutamadı!

Ulusoy, boşandıktan sonra yaptıkları kavgada kendisini yastıkla tartaklayarak boğmaya çalıştığı, tehdit ve küfür ettiğini belirttiği Taşdemir'den şikayetçi olmuştu.

Gözyaşlarını tutamadı!
12 Aralık 2012 Çarşamba 12:12 tarihinde eklendi.

Taşdemir'in "hakaret" ve "tehdit" suçlarından 9 aydan 4 yıla kadar hapis cezasıyla yargılandığı davanın son duruşmasında Özge Ulusoy hazır bulundu.

İstanbul 4. Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya katılmayan Taşdemir'in hakaret ve tehdit suçlarını alenen işlediği için 3 ay 15 gün hapis cezasıyla cezalandırılmasına ancak suçun haksız tahrik altında işlenmesi ve sanığın iyi hali göz önünde bulundurularak hapis cezasının 2 ay 5 güne indirilmesine karar verildi.

Ayrıca mahkeme darp raporu olmadığı halde tanıkların ifadesi doğrultusunda yaralama suçunu işlediğine hükmederek Taşdemir'i 1500 TL adli para cezasına mahkum etti.

Karar Taşdemir'in sabıka kaydı olmaması nedeniyle 5 yıl süreyle geri bırakıldı. Mahkeme çıkışında gözyaşı döken Ulusoy, "İşlediği 5 ayrı suçla ilgili açılan davalardan ceza aldı. Çıkışta mutluluktan ve heyecandan ağladım. Darp raporum bile yoktu. Çünkü o dönem basından çekindiğim için darp raporu almamıştım ama mahkeme buna rağmen beni darp ettiğine karar verdi. Ben sevinmeyeyim de kim sevinsin" dedi.