G.Saray Hamit için pusuda

Cimbom, Real Madrid’in gözden çıkardığı iddia edilen Türk yıldız Hamit Altıntop’u ara transferde almak için çalışmalara başladı. Eğer gelişmeler olumlu giderse, Fatih Terim de devreye girecek

G.Saray Hamit için pusuda
10 Kasım 2011 Perşembe 10:09 tarihinde eklendi.

 

Galatasaray, İspanyol devi Real Madrid’in ocak ayındaki ara transfer döneminde yollarını ayıracağı oyuncular arasında adı geçen milli yıldız Hamit Altıntop için pusuya yattı. 
 
Daha önce birçok kez transfer etmek istediği ancak bunda bir türlü başarılı olamadığı Hamit Altıntop için kesenin ağzını sonuna kadar açmaya hazırlanan Sarı-Kırmızılı yöneticiler, yıldız oyuncuyu almak için ne gerekiyorsa yapacak. İspanyol medyasının sık sık Real Madrid’in devre arasında Hamit ile yollarını ayırabileceği haberlerini vermeye başlamasının ardından harekete geçen Sarı-Kırmızılı yönetim, teknik direktör Fatih Terim’in de çok beğendiği ve kadrosunda görmeyi istediği futbolcu için temaslara el altından başladı. 
 
Eğer devre arası için R.Madrid’den satış kararı çıkarsa, yüklü bir bonservis ödemeyi de göze aldılar.
 
YILLIK 2.5-3 MİLYON EURO
 
Milli oyuncuya yıllık 2.5-3 milyon Euro arasında bir rakam ödemeyi planlayan G.Saray yönetimi, yıldıza Sarı-Kırmızılı formayı giydirerek, hem orta sahayı güçlendirmeyi hem de taraftarlarını memnun etmenin planlarını yapıyor. 
 
Teknik direktör Fatih Terim’in ise Hamit konusundaki gelişmeleri yakından takip ettiği ve yıldız oyuncunun Madrid’deki durumunun netleşmesinin ardından ayrılık kararı çıkması halinde, eski öğrencisini getirmek için bizzat kendisinin devreye gireceği öğrenildi

Habertürk