Güvenilir Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Lojistik sektörü dünyanın en eski endüstriyel alanlarından bir tanesidir. Geçen zaman içinde yıllara yenilmeyip kendi alanında son derece önemli gelişmeler yaşanarak sektör giderek daha fazla büyümüştür. Bugün lojistik sektörünün kendi içinde alt iş sahaları vardır. İ

Güvenilir Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları
01 Kasım 2022 Salı 21:48 tarihinde eklendi, 1.156 kez okundu.

Lojistik sektörü dünyanın en eski endüstriyel alanlarından bir tanesidir. Geçen zaman içinde yıllara yenilmeyip kendi alanında son derece önemli gelişmeler yaşanarak sektör giderek daha fazla büyümüştür. Bugün lojistik sektörünün kendi içinde alt iş sahaları vardır. İşte onlardan bir tanesi de firmamız Evdiz nakliyat tarafından verilmekte olan nakliyat ya da bir diğer ifade ediş biçimi ile taşımacılık işidir. Taşımacılık bilindiği gibi bir yerden bir yere mevcut eşyaların taşınması işidir.  Biz de genel olarak incelendiğinde net bir biçimde görüleceği gibi Kadıköy evden eve nakliyat denilince akla gelen ilk firma olmanın sorumluluğu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
 

Nakliyat Kavramına Genel Bakış
 

Nakliyat işi son derece ciddi ve önemli olan bir iştir. Kendi içinde deneyim bilgi ve sorumluluk ister. Üstelik İstanbul evden eve nakliyat noktasında çok daha hassas dengeleri olan bir kenttir. Bunun en önemli sebebi ise İstanbul kentinin hem Avrupa hem Anadolu yakasında işin içinde olmayanlara zorluk olabilecek yerleşim birimleri vardır. O yüzden kente de her ne kadar teknolojinin ilerlemesi ile beraber yaşamlarımıza navigasyon girmiş olsa bile İstanbul trafiğini ve kenti iyi bilmek ve buna göre nakliyecilik yapmak gerekir. Yine nakliyecilik kendi içinde alt başlıklara ayrılır. Bunlar şehir içi taşımacılık, şehirlerarası taşımacılık, uluslararası taşımacılık gibi lokasyon bazlı olan alt başlıklardır. Bunun yanı sıra tüm ev eşyası taşıması, parça eşya taşıma gibi diğer argümanlar da mevcuttur. Yani kapsam son derece geniştir. Giderek değişen dünya düzeninde çok daha çeşitlenir durumdadır.
 

Firmamız Hakkında Temel Bilgiler
 

Evdiz Kadıköy nakliyat şirketi olarak firmamız hakkında bilgiler vermek gerekir ise firmamız hakkında şu bilgileri net bir biçimde verebiliriz. Firmamız uzun yıllardır sektörde olan bir nakliyat firmasıdır. Taşımacılık yapması için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Uzun yıllardır bizimle olan alanında uzman, eğitimli deneyimli, müşteri memnuniyetini önemseyen personeller ile taşımacılık hizmeti verir. Taşımacılık için kullandığımız araçlar bakımı ve kontrolü yapılmış olan özel korunaklı nakliye araçlardır. Firmamız sigortalı olarak taşımacılık yapar. Böylece eşyalarınız kayıp çalınma ve hırsızlık gibi durumlara karşı korunmuş olur. Aynı zamanda yine firmamız hızlı bir biçimde taşımacılık yaparken asansörlü taşımacılık yapar. Alanında en güvenilir firmalardan bir tanesidir.
 

Firmamız Nasıl Çalışır?
 

Firmamız hem Kadıköy içi, hem İstanbul içinde, hem de tüm Türkiye ölçeğinde hizmet verir. Tüm ev eşyası taşıma da, parça eşya taşıması da yapar. Tüm istemlere yanıt vermeye çalışır. Müşterilerden bize böylesi bir istem geldiği zaman öncelikli olarak ilgili eksper arkadaşımız müşterinin evine giderek bir eksper çalışması yapar. Burada eşyanın miktarına göre bir taşıma programı yapılarak müşteriye teklif verilir. Karşılıklı olarak sözleşmeler imzalandıktan sonra belirlenen gün ve saatte müşterimizin eşyaları güvenli bir biçimde ambalajlama paketleme gibi işler de yapılarak müşterinin diğer adresine taşınır.  Müşterilerimiz bize gereksinim duydukları her an ulaşabilir. Firmamız kesintisiz olarak tüm mevsim ve dönemlerde hizmet veren bir kuruluştur.
 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları 
 

Kadıköy nakliyat olarak fiyatlarımız piyasa araştırması yapıldığında görüleceği gibi son derece uygundur. Yapılan eksper değerlendirmelerine göre taşımacılık fiyatlarımız belirlenir. Yani toplam eşya miktarı ve buna göre çalışacak olan kişi sayısı, hangi katlar arasında eşya taşınacağı, taşımacılık yapılacak olan yerler arasında olan mesafe fiyatlarımızı belirleyen unsurlardır. Ödeme noktasında ise kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme, firma hesap numaramıza havale yapılması gibi ödeme seçeneklerimiz vardır. https://www.evdiznakliyat.com.tr/ gerekli bilgileri alabilirsiniz.
 

  Evdiz Nakliyat

Telefon: 444 86 71

GSM: 0533 441 38 93