Spartacus`te Asker Türküsü

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden Spartacus'ü izleyenler şaşkınlığını gizleyemedi.

 

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden Spartacus'te Asker Türküsü çalındı..


İşte Asker Türküsü'nün duyulduğu o sahne!

 
Amerika'da yayınlanan ardından da büyük ilgi gören "Spartacus" adlı dizi, gösterildiği ülkelerde TV'lerde erotik ve kanlı sahneleri nedeniyle tartışma yaratıyor.
 
Son olarak 'Spartacus: Kan ve Kum' adlı televizyon dizisinin yıldızı Andy Whitfield, 39 yaşında hayata veda etmişti. Dizi de dikkat çeken bir diğer karakter de 90’lı yıllarda Zeyna dizisiyla hafızalarda yer eden Lucy Lawless'ti. Başrol oyuncusu Andy Whitfield'ın lenf kanseri tedavisi nedeniyle ilk sezonun sonunda ara veren 'Spartacus: Blood and the Sand' dizisinin yapımcıları bir süre sonra yeni başrol oyuncusu arayışına girerek Liam McIntyre ile anlaşmıştı.
 
 
ASKER TÜRKÜSÜ SÖYLENDİ
 
Spartacus Vengeance dizisinin 10. Bölümünde ise herkesi şaşkına çeviren bir sahne vardı. Daha önceki bölümlerde çocuğunu kaybeden Lukreşya’nın, doğurmak üzere olan Ilithyia karakterine canlandıran Viva Bianca'nın çocuğunu alıp intihar ettiği sahnede Asker Türküsü çaldı. Dizinin fanatikleri o sahnede çalan türkü karşısında adeta şaşkına döndü.
Haber Tarihi: 01 Nisan 2012 Pazar 11:54Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/spartacuste-asker-turkusu-118827-haber/