Palalı saldırgan CHP'li çıktı

Gezi Parkı protestolarına destek veren modacı Barbaros Şansal, Gezi olayları sırasında eylemcilere pala ile saldırı olayının arkasında CHP'nin olduğunu söyledi. Şansal ayrıca Gürsel Tekin'i şahit gösterdi.
Videoda Barbaros Şansal, Gezi eylemcilerinin düzenlediği bir platformda konuşurken Palalı olayının CHP tarafından organize ettiğini iddia etti.
 
İşte Barbaros Şansal'ın o sözleri... 
 
'Yine bir gece, Taksim'deki tam meydandaki bir kafede Cumhuriyet Halk Partisiİstanbul İl Başkanlığı danışmanlarından bir tanesi bana, Talimhane'den çok yakında palalı birinin çıkacağını, konuştuklarını ve bunu AKP'nin üstüne atacaklarını söyledi. Yalnız değildim, yanımda Gürsel Tekin vardı, başka şahitlerim de vardı.' 

GÜRSEL TEKİN BARBAROS ŞANSAL'I YALANLADI!
 
Gürsel Tekin ise telefonla katıldığı Objektif programında bu iddiaları yalanladı. Gürsel Tekin " Böyle bir konuşmaya şahit olmadım. Bu iddiaları da ciddiye almıyorum " dedi. 
 
AK PARTİLİ ÇELİK'TEN SAVCILARA ÇAĞRI
 
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Barbaros Şansal'ın ‘palalı' saldırganla ilgili iddiası üzerine savcıları harekete geçmeye davet etti.
 
Hüseyin Çelik resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Barbaros Şansal'ın internete düşen, palalı kişiyle ilgili iddia ve beyanlarını delil göstererek savcıları harekete geçmeye davet ediyorum” dedi.
Haber Tarihi: 27 Eylül 2013 Cuma 09:59Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/palali-saldirgan-chpli-cikti-200873-haber/