Özerten'in istifası kabul edildi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu'nun bugün Antalya'da yaptığı toplantıda geçtiğimiz günlerde istifa eden Birinci Başkanvekili Ufuk Özerten'in istifası kabul edildi.

TFF'den yapılan açıklamada, "Geçtiğimiz hafta görevinden ayrılan Birinci Başkanvekili Ufuk Özerten'e TFF bünyesindeki değerli hizmetleri ve Türk futboluna katkıları için teşekkür edildi." denilerek şu ifadelere yer verildi:

"Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun bugün Antalya'da yaptığı toplantıda geçtiğimiz hafta görevinden ayrılan Birinci Başkanvekili Ufuk Özerten'e TFF bünyesindeki değerli hizmetleri ve Türk futboluna katkıları için teşekkür edildi.

Ufuk Özerten'den boşalan Birinci Başkanvekilliği'ne, TFF İkinci Başkanvekili Servet Yardımcı'nın getirilmesini kararlaştıran Yönetim Kurulu, İkinci Başkanvekili olarak Mehmet Baykan'ı görevlendirdi.

TFF Yönetim Kurulu'nun yedek üyelerinden Zafer Tırpançeker'in asil üyeliğe getirilmesi de bugün yapılan toplantıda kararlaştırdı."


CİHAN
Haber Tarihi: 06 Mayıs 2014 Salı 15:49Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/ozertenin-istifasi-kabul-edildi-244547-haber/