Ayşen Gruda, Eskişehir'e transfer oldu

ESKİŞEHİR'in merkez Odunpazarı Belediyesi, Tiyatro Bölümü’ne süpervizör olarak, sanatçı Ayşen Gruda’yı getirdi.
ESKİŞEHİR'in merkez Odunpazarı Belediyesi, Tiyatro Bölümü’ne süpervizör olarak, sanatçı Ayşen Gruda’yı getirdi.
 
Odunpazarı Belediyesi, belediye tiyatrosuna ulusal düzeyde nitelik kazandırmak amacıyla tiyatronun başına süpervizör olarak tiyatro ve sinema sanatçısı Ayşen Gruda'yı getirdi. Odunpazarı Belediyesi'nde düzenlenen törende Belediye Başkanı CHP'li Kazım Kurt, belediye tiyatrosunu Ayşen Gruda’ya emanet etti. Gerçekleştirilen protokol töreninde konuşan Başkan Kurt, "Odunpazarı Belediye Tiyatrosu oldukça başarılı işlere imza attı. Türkiye’nin en ünlü ve deneyimli tiyatro sanatçılarından biri olan Ayşen Gruda ile Odunpazarı Belediye Tiyatrosu mevcut başarılarına yenilerini ekleyecek ve daha da güçlenecek. Ayşen Gruda’nın Odunpazarı Belediyesi bünyesinde olmasından mutluluk duyuyorum" diye konuştu.
 
Sanatçı Ayşen Gruda ise Odunpazarı Belediyesi’nin kültür sanat alanındaki başarılarını duyduğunu belirterek, "Böylesine çalışkan ve başarılarla dolu bir kurumda çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Yıllardır tiyatronun içerisinde biri olarak gelecek nesillere tüm deneyimlerimi, bildiklerimi aktaracağım" dedi.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2016 Çarşamba 23:48Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/aysen-gruda-eskisehire-transfer-oldu-337805-haber/