HBO resmen açıkladı... İşte Game of Thrones'un final sezonunun yayın tarihi

HBO, Game of Thrones 8. sezon yani final sezonu ne zaman başlayacağını duyurdu. HBO'dan yapılan açıklamaya göre Game of Thrones'un 8. sezon ilk bölümü 2018'de değil, beklendiği gibi 2019'da yayınlanacak. Dizinin hayranları Game of Thrones final sezonunu izlemek için bır yıl daha bekleyecek.
HBO Game of Thrones 2019'da 8. sezonu ile geri döneceğini açıkladı. Game of Thrones'un, 2019 yılında yayınlanacak 8. sezonunun son sezon olacağı ve sadece 6 bölüm süreceği açıklandı.
 
Game of Thrones'ın 8 sezon sezon bölümlerini David Benioff, D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik yönetirken, David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill ise bölüm senaristleri olacak.
 
Dizinin yönetici yapımcıları David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger ve Bernadette Caulfield, eş yönetici yapımcılar Bryan Cogman, Guymon Casady, Vince Gerardis ve George R.R Martin olarak duyuruldu.
Haber Tarihi: 05 Ocak 2018 Cuma 09:43Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/hbo-resmen-acikladi-iste-game-of-thronesun-final-sezonunun-yayin-tarihi-380428-haber/