Büyük Ama İnce Tasarım Huawei Mate 10

Huawei Mate 10büyük ve çerçevesiz ekranı, ince tasarımı ve 4 kamere özelliği ile dikkatleri üzerine toplamış zarif tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Elimizden bırakamadığımız cep telefonları ile iletişimin ötesine geçtiğimiz günümüz şartlarında karşılaştığımız modeller arasında Mate 10 dikkat çekici görünüyor.

Huawei Mate 10 büyük ve çerçevesiz ekranı, ince tasarımı ve 4 kamere özelliği ile dikkatleri üzerine toplamış zarif tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Elimizden bırakamadığımız cep telefonları ile iletişimin ötesine geçtiğimiz günümüz şartlarında karşılaştığımız modeller arasında Mate 10 dikkat çekici görünüyor.
 

Huawei Mate 10 Özellikleri Nelerdir?
 

Huawei Mate 10modeli parmak izi okuyucu kilit özelliği ve 0,33 saniyede açılan kilidi ile bir rekora imza atıyor. 4 kamerası ve iki lensinin yanında ince tasarımı ve çerçevesiz ekranı, yüksek işlemci hızı ve 6 GB Ram ile satışa sunuluyor. İşlemci olarak Kirin 970 kullanılan cihaz en yüksek işlemciye sahip. Cihaz 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri ile satışa sunuluyor. Ayrıca 256 GB a kadar arttırılabilir SD kart depolama imkânı sunuyor.  20 MP ve 12 MP iki ayrı arka lensi bulunan cihazın ön tarafında ise 8 MP lik sensör kullanılmış. 4000 mAh pil gücü olan telefon 4,5 G özelliğine sahip.
 

Huawei Mate 10 Tercih Etmeniz İçin 6 Sebep
 

Yukarıda özelliklerini sıraladığımız Huawei Mate 10 cihazını tercih etmenizi sağlayacak 5 özelliğini şöyle sıralayabiliriz;
 

 

Cazip özellikleri ile öne çıkan Mate 10 modeli bu cihazı İnce Hesap internet sitesi üzerinden dilediğiniz depolama tercihiniz ile satın alabilirsiniz. https://www.incehesap.com/huawei-mate-10/ adresinden garantili cihazınız güvenle sipariş vererek sahip olabilirsiniz. İnce Hesap internet satışlarında elde ettiği müşteri güveni ile yoluna sağlam adımlarla devam eden firmalar arasında yerini almış görünüyor.

Haber Tarihi: 27 Kasım 2018 Salı 15:18Haber Adresi: http://www.objektifhaber.com/buyuk-ama-ince-tasarim-huawei-mate-10-393581-haber/