Kartlık Modelleri

Hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan kartlık modellerine sizler de sahip olabilirsiniz. Alışveriş kartlarınızın, kredi kartlarınızın ya da banka kartlarınızın cüzdanlarınıda yer kaplamasını istemiyorsanız kartlıkları tercih edebilirsiniz.

Hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan kartlık modellerine sizler de sahip olabilirsiniz. Alışveriş kartlarınızın, kredi kartlarınızın ya da banka kartlarınızın cüzdanlarınıda yer kaplamasını istemiyorsanız kartlıkları tercih edebilirsiniz. Kartlıkların boyutunu yanınızda taşıyacağınız kartların kapasitesine göre seçebilirsiniz. Erkekler kadınlara oranla daha az kart taşıdığından genellikle küçük boy kartlıkları tercih ediyor.
 

Deri Kartlık Modelleri
 

Günümüzde en fazla tercih edilen kartlık modelleri deriden üretilen modeller içinden seçiliyor. Deri model hem kullanım açısından hem de şıklık açısından daha fazla kullanılıyor. Kartlarınızı koymak için özel olarak üretilen bölümler kartlarınızın boylarına göre tasarlanıyor. Sizler de deri modeller arasından seçimlerinizi yaparak kendi tarzınızı konuşturabilirsiniz.
 

Kartlık Fiyatları Nasıldır?
 

Cüzdan taşımayan kadın ve erkeklerin en fazla kullandıkları eşyalardan biri kartlık modelidir. Kartlıkların fiyatları cüzdan modellerine oranla daha uygundur. Cüzdan taşımak yerine ihtiyacınız olan kredi ve banka kartlarınızı kartlıklara koyarakyanınızda taşıyabilirsiniz. Mağazaların indirim günlerinde beğendiğiniz modellere daha uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz. Birbirinden şık modelleri https://www.tergan.com.tr/unisex-kredi-kartlik link adresinden satın alabilirsiniz.

Haber Tarihi: 30 Ekim 2020 Cuma 17:19Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/kartlik-modelleri-400009-haber/