Nutraxin Efervesan Vitamin

Vitaminler, yalnızca doğal besin kaynaklarından alabilinen, vücut içerisinde gerçekleşen işlemlere yardımcı olan ve yeni vücut hücreler oluşturarak vücudun direncini arttıran düzenleyici maddelerdir.

Vitaminler, yalnızca doğal besin kaynaklarından alabilinen, vücut içerisinde gerçekleşen işlemlere yardımcı olan ve yeni vücut hücreler oluşturarak vücudun direncini arttıran düzenleyici maddelerdir. Vitaminlerin vücuttaki görevleri o kadar önemlidir ki, tek bir vitaminin eksikliğinde her türlü hastalık oluşumu başlayabilir. Vitamin eksikliğinden başlayan hastalıklar, kemik hastalıklarından nörolojik hastalıklara kadar her şekilde karşımıza çıkabilir. Bu yüzden vücudumuzun düzenli olarak bolca vitamin aldığından emin olmalıyız. Vitamin eksikliği yaşadığınızda fark etmeniz çok mümkün değildir fakat böyle bir sıkıntı ile karşılaştığınızı düşünüyorsanız doktorunuza danışmanız önerilir.
 

Vitamin eksikliği yaşanan durumlarda tabii ki ilk hedef eksikliği yaşanan vitaminden bol bol almaya çalışmaktır. Bu hedefi doktorunuzla oluşturabileceğiniz bir beslenme programı ile tamamlayabileceğiniz gibi vitamin takviyesi ile de ulaşabilirsiniz.  Nutraxin tarafından geliştirilen vitamin gıda takviyesi, vitamin c, vitamin d ve çinko gibi önemli düzenleyicilerin vücudunuza katılmasını sağlar. Nutraxin Efervesan Vitamin C D ZINC içerdiği c vitamini ve d vitamini ile bağışıklık sistemini düzenlemeye ve yenilemeye katkıda bulunur.  Günlük hayattaki performansınızı arttırarak hızlı bir metabolizmaya sahip daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlar. Ayrıca Nutraxin efervesan vitamin tablet, portakal aromasıyla diğer efervesan gıda takviyesi ürünlerine kıyasla daha leziz bir tada sahiptir. Bir bardak su yanında alabileceğiniz efervesan tablet, 1 tabletin içerisinde 1000 mg c vitamini, 400 IU d vitamini ve 10 mg çinko içermektedir. Bunun yanında Nutraxin gıda takviyesi içerikleri arasında sitrik asit, beta karoten, sodyum bikarbonat, sorbitol, portakal aroma verici, sukraloz, polivinil prolidone ve polietilen glikol bulunur. Şeker, tuz, maya, nişasta, gluten, soya, mısır ve süt ürünleri içermez. Efervesan c vitamini içeren tabletler, vejeteryan kullanımı için uygundur.

Haber Tarihi: 17 Mayıs 2021 Pazartesi 20:50Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/nutraxin-efervesan-vitamin-401117-haber/