Web Hosting Hizmetinde Niobe Hosting Kalitesi

İyi bir web hosting hizmeti, sitenizi kolayca çevrimiçi hale getirmenizi sağlar. Ancak çok sayıda hosting türü var: Paylaşımlı, VPS, bulut, özel sunucu…

İyi bir web hosting hizmeti, sitenizi kolayca çevrimiçi hale getirmenizi sağlar. Ancak çok sayıda hosting türü var: Paylaşımlı, VPS, bulut, özel sunucu… Liste uzayıp gider. Üstelik, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce de hosting sağlayıcı var.  Öyleyse, görünüşte aynı seçeneklerin olduğu bir web hosting sağlayıcı havuzunda, doğru seçimi nasıl yaparsınız?

 

Web Hosting Hizmetinde Niobe Hosting Kalitesini Deneyimleyin

Niobe Hosting, Türkiye’nin en popüler web hosting firmalarından biridir. Benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir web sitesi geliştirmek isteyen yaratıcı profesyoneller için en uygun web hosting hizmetidir.

 

Ayda sadece 0,89 dolardan başlayan planlarla en uygun fiyatlı seçeneklerden biri olarak kabul edilir. Niobe Hosting’e kaydolduğunuzda, tek tıklamayla WordPress kurulumu, son derece basit bir kontrol paneli, siteniz büyüdükçe ve performansınız arttıkça talep edebileceğiniz ölçeklenebilirlik ve birinci sınıf 7/24 canlı sohbet desteği sağlarsınız. Böylece, yeni bir web sitenize başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi, Niobe Hosting’de bulabilirsiniz.

 

Çoğu web hosting şirketi gibi, Niobe Hosting de web site ihtiyaçlarınıza bağlı olarak çok çeşitli hosting seçenekleri sunar. Ayrıca hem Linux hem de Windows hosting sunan birkaç web hosting hizmetinden biridir.

 

Niobe Hosting’in sunduğu hosting seçenekleri aşağıdaki şekildedir:

 

  1. Shared Hosting (Paylaşımlı Hosting)

  2. WordPress Hosting 

  3. Windows Hosting 

  4. Linux Hosting 

  5. VPS Sunucu (Virtual Private Server – Paylaşımlı Özel Sunucu)

  6. Sunucu Barındırma (Co-Location Hizmeti)

 

Yukarıdaki listede bulunan “Shared Hosting”, en popüler seçenektir ve özellikle yeni başlayanlar için son derece uygundur. Bunlar, sunucu kaynaklarını diğer insanlarla paylaştığınız nispeten ucuz planlardır. Niobe’de giriş seviyesi paylaşımlı hosting planları ayda sadece 0,89 dolardan başlar.

 

Niobe Hosting, % 99,9 çalışma süresi ile güvenilir bir web sunucusudur. Ayrıca, her plan aşağıdakilerle birlikte gelir:

 

Profesyonel Paylaşımlı Hosting planını veya üstünü seçerseniz; ücretsiz bir SSL sertifikası, sınırsız barındırma, sınırsız disk alanı, sınırsız trafik, sınırsız e-posta vb. premium özelliklerden de yararlanırsınız.

 

Niobe Hosting tarafından sunulan web hosting hizmetini kullanıyorsanız, daha sonra web siteniz daha fazla kaynak talep ettiği ve trafik çektiği zaman kolayca paket yükseltebilirsiniz.

 

Uygun fiyat etiketiyle birlikte, diğer hosting sağlayıcılarıyla aynı özelliklerin ve avantajların çoğunu elde edersiniz. Ayrıca 24 ve 36 aylık uzun süreli satın alımlarda %74’e varan indirim oranlarından da faydalanırsınız.

 

İçeriğin Devamı: https://www.teakolik.com/web-hosting-hizmetinde-niobe-hosting-kalitesini-deneyimleyin/

Haber Tarihi: 23 Mayıs 2021 Pazar 12:42Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/web-hosting-hizmetinde-niobe-hosting-kalitesi-401150-haber/