Batı Group

Firma olarak, taşımacılık sektöründe hizmet vermekte olup denizyolutaşımacılığı firmaları arasında ülkemizde en yoğun çalışan şirketlerdeniz

Firma olarak, taşımacılık sektöründe hizmet vermekte olup denizyolutaşımacılığı firmaları arasında ülkemizde en yoğun çalışan şirketlerdeniz.   Denizyolu taşımacılığı oldukça dikkatli ve profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Yalnızca ülke içerisinde lojistik değil, uluslararası lojistik imkanı verebilmekteyiz.  Denizyolu lojistik firması olarak uygun fiyatlar dahilinde hizmetlerimizi sunmaktayız.
 

Ekibimiz sektör içerisinde uzman ve deneyimli kişilerden oluşan bir uluslararası lojistik firması denilebilir. Kullandığımız teknolojik ekipmanlar ile, işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilmekteyiz. Fuarlarda, limanlarda ve marinalarda yatlarınızı taşıma ihtiyacı duyarsanız uluslararası taşımacılık firması olan şirketimiz hem Türkiye içerisinde hem de yurt dışı için taşıma imkanı sağlamaktadır. Detaylı bilgiler için firmamızın iletişim adresini kullanabilirsiniz.
 

Taşımacılık sektöründe uzun yıllardır verdiğimiz hizmetler birçok kola ayrılmıştır. Bu kollar içerisinde havayolu ve denizyolu gibi taşımacılıklar önemli bir yer kaplamaktadır. Daha güvenli bir şekilde taşımacılık yapmanız gerekiyorsa, denizyolu lojistik servislerimizden yardım alabilirsiniz. Sektör içerisinde çeşitli şekillerde denizyolu lojistik firması, hizmetleri veren şirketler vardır.
 

Lojistikoldukça dikkatli ve profesyonelce yapılması gerekir. Bu noktada da uluslararası lojistik hizmetlerimiz sigortalı bir şekilde sağlanmaktadır. İşlerinizi uygun fiyatlar ve kaliteli bir şekilde halletmek istiyorsanız, doğru bir uluslararası taşımacılık firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Diğer taşıma yöntemleriyle karşılaştırdığımızda, uluslararası taşımacılık firması olanlar daha hafif ve değerli yükler için hizmet verebilmektedir. Bu sebeple taşımak istediğiniz ürüne göre uygun yöntemi seçmek için bizlerden yardım alabilirsiniz.
 

Batı Group olarak taşımacılık sektörü içerisinde yoğun bir hizmet sağlamaktayız. Lojistik globalleşen dünyada oldukça önemli bir hal almıştır. Hem ihracat hem de ithalat için denizyolu taşımacılığı önemli bir yere sahiptir. Ağır ve miktar olarak fazla olan ürünlerinizi denizyolu lojistik ile bir yerden başka yere ulaştırabilirsiniz.
 

Günümüzde birçok şirket denizyolu taşımacılığı firmaları içerisinde yer almaktadır. Bizler bu firmalar arasından sıyrılarak uluslararası lojistik konusunda çığır açmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerin hepsi sigorta ile korunmaktadır. Bizi uluslararası lojistik firması olarak tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Bir limandan diğer limana ürünlerinizi güvenli bir şekilde götürebilmek için uluslararası taşımacılık firması olarak sizlere yardımcı olabiliriz. Hem Türkiye içerisinde hem de uluslararası arenada birçok bölgede aktif olarak hizmet verebilmekteyiz.

Haber Tarihi: 28 Haziran 2021 Pazartesi 14:08Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/bati-group-401280-haber/