Galatasaray'da temizlik başlıyor

Revizyona hazırlanan yeni yönetim; Insua, Neill, Stancu, Cana, Zapata, Kewell ile yolları ayıracak. Baros ve Pino konusunda son sözü yeni hoca söyleyecek

 

Galatasaray kadroyu neredeyse silbaştan yenileyecek.  İlk demeçlerinde büyük revizyonun sinyalini veren Aysal ve ekibi, yabancılardan 6'sını kesin olarak gönderecek.
 
Insua, Kewell, Cana, Stancu, Neill ve kaleci Zapata ile sezon sonunda yollar ayrılacak. Saman alevi misali bir parlayıp, bir sönen Pino ve devamsızlığı ile soru işaretlerine neden olan Baros konusundaki karar ise yeni hocaya bırakılacak. 
 
Yabancılardan gelecek sezon da kadroda tutulması kararlaştırılan tek oyuncu ise son haftalarda formunda belirgin bir yükselme gözlenen Culio. 
 
AYHAN, BARIŞ VE GÖKHAN GİDİYOR
 
Gençlerbirliği deplasmanında da beğeni toplayan tangocu, büyük ihtimalle gelecek sezon da sarı-kırmızılı formayı giyecek. Yeni yönetim ayrıca, yerli futbolculardan Ayhan, Gökhan Zan, Barış ve Serkan Kurtuluş'un biletini şimdiden kesti.
Haber Tarihi: 17 Mayıs 2011 Salı 10:04Haber Adresi: https://www.objektifhaber.com/galatasarayda-temizlik-basliyor-78639-haber/