Hadise'den skandal sözler

Etiket Magazin programı Hadise'nin Belçika'da bir dergiye verdiği şok röportaja ulaşmayı başardı

12 Aralık 2011 Pazartesi 08:46 tarihinde eklendi, 10.789 kez okundu.

 

 
TNT kanalında yayınlanan Etiket Magazin programı, şarkıcı Hadise'nin Belçika'da bir dergiye verdiği röportajı ortaya çıkardı. Hadise'nin röportajda söyledikleri ise yenilir yutulur cinsten değil.
 
Flemenkçe yayınlanan dergiye, 'Ben Türk değilim, Belçikalıyım' diyen Hadise, Türkiye'de para kazandıktan sonra Belçika'ya döneceğini ve çocuğunu burada doğurmak istediğini söylüyor.
 
Hadise röportajında, Belçika'da bir gelecek düşündüğü için vergisini de Belçika'da ödediğini de belirtiyor.

HADİSE YALANLADI
 
İddiaya ilgili bir açıklama yapan Hadise, bir süredir hakkında inatla bir karalama kampanyası yürütüldüğüne dikkat çekti.

İşte Hadise'nin o açıklaması:

"Öncelikle şunu söylemek isterim ki uzun süredir bazı şahıslar tarafından devam eden karalama kampanyası inatla sürdürülüyor. Meyve veran ağaç taşlanır. Bu şu anki durumumu en iyi açıklayan cümledir. Tek üzüntüm sevenlerimin çok üzüldüklerini bilmek. Bu Eurovision'dan sonra 2009 yılının Haziran ayında yaptığım bir röportaj. Malum televizyon programındaki haberde geçen cümleler asla bana ait değil. Belçika'da sosyal, sağlık ve eğitim sisteminin ne kadar düzgün bir şekilde çalıştığını ve bunun da burada yaşayan insanlar için bir şans olduğunu anlatmaya çalışıyorum orada. Bu sadece Belçika için değil birçok Avrupa ülkesi için geçerli bir durum. Bu da zaten herkes tarafından bilinen bir gerçek. Ben zaten Türkiye'de verdiğim her röportajımda da Türkiye'deki eğitim sisteminde okumanın zorluklarını ve eğitim sistemimizin değişmesi gerektiğini dile getiriyorum. Kötü niyet o kadar ortadaki röportajda anneme İstanbul'dan bir ev almak istediğimi söylüyorum, neden bunu çevirmiyorlar? Artık bu tip aslı olmayan şeylerle uğraşmaktan yoruldum.Şu an yaşamımda her şey hayal ettiğimden çok daha güzel gidiyor ve çok mutluyum. Bundan rahatsız olanlar ellerinden geleni yapıyorlar ama onları ilahi adaletle başbaşa bırakmaktan başka yapacak bir şeyim yok. Ben bir Türk kızıyım, bu kötü niyetli şahıslar her ne kadar bunun aksini iddia etseler de, ben bu cümleyi kurmaktan yorulmayacağım: Ben bir Türk kızıyım."