Hagi golcü istiyor

Hagi, yönetime seslendi ve ekledi: Hem de bu işi çok çabuk tarafından bitirelim. Devre arası kampına mutlaka yetiştirin!

Hagi golcü istiyor
27 Aralık 2010 Pazartesi 10:48 tarihinde eklendi, 1.293 kez okundu.
Sarı-Kırmızılılar, transfer çalışmaları konusunda bir forvet, bir orta saha bir de defans oyuncusu üzerinde yoğunlaşırken, teknik direktör Gheorghe Hagi’nin yöneticilerle yaptığı son görüşmede “Yeni golcümüzü bir an önce alalım ve kampa yetiştirelim” mesajını verdiği öğrenildi.
 
Hagi’nin sportif direktör Adnan Sezgin ile yaptığı görüşmede “En büyük eksikliğimiz iyi ve sağlam bir golcümüzün bulunmayışı. Baros’un sakatlığı bizi ilk yarıda oldukça zorladı. Öncelikli olarak forvet oyuncusu alarak bu işi bitirmeliyiz” diye konuştu.
 
BÜTÇE 6 MİLYON EURO
Hagi’nin isteği doğrultusunda ağırlıklı çalışmalarını yeni bir golcüyü takıma kazandırmak olarak programlayan Sezgin’in ise başkan Adnan Polat’tan aldığı bütçe doğrultusunda görüşmelerini sürdürdüğü belirtiliyor.

Galatasaray’ın son olarak 5 milyon Euro’luk tavan bütçeyi, 6 milyon Euro’ya kadar çıkardığı ancak istenen rakamların yine de bu bütçenin oldukça üstünde olmasının sıkıntı yaşattığı kaydedildi.

Habertürk