Halıfleks Yıkama

“Duvardan duvara” olarak nitelendirilen halıfleksler günümüzde genellikle camilerde, kurumlarda ve kuruluşlarda kullanılır. Yere yapıştırılan halıların yıkanması ve temizlenmesi çok zordur

Halıfleks Yıkama
01 Mart 2021 Pazartesi 15:42 tarihinde eklendi.

“Duvardan duvara” olarak nitelendirilen halıfleksler günümüzde genellikle camilerde, kurumlarda ve kuruluşlarda kullanılır. Yere yapıştırılan halıların yıkanması ve temizlenmesi çok zordur. Profesyonellik isteyen halıfleks yıkama işlemi tecrübeli firmalar tarafından yapılmalıdır. Endüstriyel makinelerin dışındaki süpürgelerin emiş gücü düşük olduğundan ev tipi süpürgelerle halıflekslerin içindeki tozu, kiri çekmek imkansızdır.
 

Evlerinde halıfleks tercih eden hanımlar temizliğini silerek yapmaya çalışıyor. Oysaki silindiğinde bütün bakteriler, mikroplar ve maytlar dibe çöker ve daha hızlı ürerler. Alanlarında profesyoneller tarafından yapılan temizlikte yüksek emiş gücüne sahip makineler, özel deterjanlar kullanılıyor. Deneyimli elemanlar tarafından yapılan temizlik harika sonuçlar vermektedir. Elbette ki yaşam alanlarındaki yer döşemelerinin düzenli olarak yıkanması beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.
 

Profesyonel Halıfleks Yıkama
 

Halkımız arasında halıların temiz olabilmesi için yıkanması gerektiğine dair bir anlayış vardır. Anlayış sonuna kadar doğrudur. Suyla yapılan temizlik her zaman için en iyisidir. Peki, yere monte edilmiş veya yapıştırılmış olan kocaman halıfleksler nasıl yıkanacak? Halıfleks yıkama için özel ekipler çağrılmalıdır. Sulu bezlerle yapacağınız silme işleminin halılara daha fazla zarar vereceğini unutmayın. Fazlalık olan su dipte birikecektir. Halının kirleri, tozları ve pislikleriyle birleşince kalan su berbat bir koku oluşturacaktır. Kendinizi yorup kötü kokuyla biten bir sonuçla karşılaşmamak için temizlik şirketinden yardım isteyin. Özenli ve profesyonel yapılacak işlemlerle halıfleksiniz tertemiz ve mis kokulu olacaktır. Siz de alanında uzman olan bir yıkama firmasını tercih edecek olursanız; tam anmalıyla mükemmel kalitedeki bir temizlik hizmetini de satın alabilirsiniz!
 

Halıfleks Yılda Kaç Kere Yıkanmalı?
 

Yaşanılan veya çalışılan alanların hijyenik olması için her yerin temiz olması gerekir. Camı silip mobilyaları silmemek temizlik değildir. Sağlıklı yaşamın daimi olması için tozdan, kirden ve gözle görülmeye bakteri, mayt ve mikroplardan uzak durulmalı. Halıfleksler düzenli olarak temizlenmediğinde tam bir mikrop yuvası haline gelecektir.
 

Uzun ömürlü ve temiz olması için halıfleks yıkama işlemi yılda iki kere tekrar edilmelidir. Tekrar edilecek işlemlerin birinci sınıf kalitesinde deterjanlarla, yüksek emiş gücüne sahip makineler ve vakumlu kurutma makineleriyle yapılması gerekiyor. https://www.bagcigrup.com.tr/hizmetlerimiz/halifleks-yikama/ internet sayfasını ziyaret ettiğinizde tam da aradığınız özelliklere sahip olan bir temizlik hizmetiyle tanışacaksınız!