Halil Ergün görüntüleri sildirdi

"Yaprak Dökümü" ve son olarak "Gün Akşam Oldu" dizileriyle oyunculuktaki ustalığını konuşturan Halil Ergün, şaşırtmaya devam ediyor.

Halil Ergün görüntüleri sildirdi
13 Haziran 2012 Çarşamba 18:38 tarihinde eklendi, 1.305 kez okundu.

Geçen yıllarda alkollü araç kullandığı için üst üste iki kez ehliyetini kaptıran Halil Ergün, 2 yıllık cezası dolana kadar trafiğe özel şoförüyle çıkacağını açıklamıştı.

Ancak buna rağmen Ergün araç kullanmaya devam ediyor. Alkollü direksiyon başına geçtiğini trafik polislerine gazetecilerin ihbar ettiğini iddia eden ve bu konuda her defasında isyan eden Halil Ergün, son 1 ay içinde iki kez direksiyon başında kameralara yakalandı.

20 gün önce pazar günü 17.00 sıralarında Kavacık'ta bir magazin programının kamerasına direksiyon başında takılan Ergün, son olarak dün gece 00.00 sıralarında Cihangir'de yine direksiyon başında görüntülendi. Ergün'ün her iki magazin programına da baskı yaparak görüntüleri sildirdiği iddia ediliyor. Halil Ergün, geçen yıl da ehliyetine polis el koyduğu halde araç kullanmasıyla ilgili "Bu ülkede o kadar ehliyetsiz araç kullanan varken beni mi görüyorsunuz" diyerek kendine basının ayrıcalık tanımasını istemişti. 


Milliyet