Haluk Levent beraat etti

Yılmaz Solma'yı 1 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle hakkında açılan dava devam ediyordu. Levent, bugün Twitter'da bu davadan beraat ettiğini açıkladı.

Haluk Levent beraat etti
15 Mayıs 2012 Salı 10:40 tarihinde eklendi.

 

Şarkıcı Haluk Levent'in, Antalya'da restoran sahibi Yılmaz Solma'yı 1 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle hakkında açılan dava devam ediyordu.

Haluk Levent, bugün Twitter'da bu davadan beraat ettiğini açıkladı.
 
Haluk Levent, "Bu yazdıklarım için tam 6 yıl bekledim İnsanlar, televizyonlara çıkıp hakkımda konuştular. Dava açtılar. Basında yüzlerce kez haber oldu. Tabii ki batmış iflas etmiştim. Ama çok da mağdur olmuştum. Ama bu insanlar tam tersini savundular. Dava açtılar. Hakime tüm belgeleri sundum. Ve mağdur edildiğim banka makbuzlarıyla tescillendi. Bugün sevinmek hakkım. Çünkü Antalya 3.Ağır Ceza'daki davadan beraat ettim" dedi.
 
Haluk Levent, "Umarım medya yüzlerce kez yazılan çizilen bu davayla ilgili hassasiyet gösterir ve beraat ettiğimi yazar. 
 
Aslında burda konuşulacak konular değil bunlar. Ama o kadar çok yazıldı çizildi ki sizlerle paylaşmak zorundaydım" şeklinde bir açıklama yaptı.

Habertürk