Hamit sınırları aştı

Real Madrid kiralık bedeli isteyince hem G.Saray hem de F.Bahçe bu isimden vazgeçti

Hamit sınırları aştı
01 Temmuz 2012 Pazar 11:13 tarihinde eklendi.

 

Yıllık ücrette astronomik rakamlara ulaşan milli oyuncu için Real Madrid de kiralık bedeli isteyince hem G.Saray hem de F.Bahçe bu isimden vazgeçti.
 
Hamit Altıntop hem G.Saray hem de F.Bahçe’nin her sezon ilk gündemine gelen isim olurken sarı-kırmızılılar ilk kez bu transfere çok yakındı. Ancak oyuncunun menajeri Reza Fazeli’nin bitmek bilmez taleplerine bir de Real Madrid’in kiralık bedeli talebi eklenince bu transfer yeniden çıkmaza girdi.
 
REAL DE PARA İSTİYOR
 
MourInho ile yaptığı görüşmede bonservisiyle değil kiralık olarak takımdan ayrılmak istediğinin altını çizen milli oyuncunun bu önerisi kabul görürken hem G.Saray hem de F.Bahçe, Altıntop için temaslarına başlamıştı. Teknik direktör Fatih Terim’in de yüz yüze görüştüğü 29 yaşındaki oyuncu için ikna aşamasına gelinirken Real Madrid’den yıllık net 3.2 milyon Euro kazanan Hamit, Aslan’dan ise garanti 3.8 milyon Euro artı maç başlarıyla birlikte toplam 4.5 milyon Euro isteyince transfer çıkmaza girmişti.
 
F.BAHÇE’NİN de fiyat sorduğu milli oyuncunun istekleri Kanarya’nın geri adım atmasına neden olurken bir de R.Madrid’in kiralık bedeli istemesi işleri daha da karıştırdı. Los Galacticos’un sembolik de olsa bir miktar para talebiyle maliyeti artan Hamit için 2 camia da ‘Artık yeter’ diyerek görüşmeleri durdururken bu rakamların verilmesinin mümkün olmadığı iletildi.